9PM Football Managers Şimdi Android’de! 9PM Football Managers Şimdi Android’de!
9PM Football Managers, menajerlik oyunu tutkunlarının bildiği klasik oyunların biraz dışına çıkıyor. Ayrıntılar haberimizde. 9PM Football Managers Şimdi Android’de!

9PM Football Managers, menajerlik oyunu tutkunlarının bildiği klasik oyunların biraz dışına çıkarak yenilikler getiren ve kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatma imkânı sunan bir oyun olarak tasarlanmış. Oyun, ilk online Türk mobil menajerlik oyunu olarak önce Türkiye’de ardından tüm dünyada kullanıcıları kendisine çekmeyi hedefliyor.

9PM, Yılmaz Vural’ın teknik direktörlük kariyerinden esinlenerek hikayeleştirilmiş bir oyun ve bu sebeple kendisinin teknik direktörlük kariyerine başladığı 1986 yılından başlıyor. Kullanıcılar oyuna girdiğinde Yılmaz Vural’ın yardımcısı olarak en alt amatör ligden başlıyor ve gösterdiği başarılarla üst liglere çıkabiliyor. Oyun içerisindeki her sezon gerçek hayatta 1 aya denk geliyor. Sezon geçtikçe yıllar da geçiyor ve oyun içerisindeki görseller de ait olduğu yıla göre değişiyor.

Hikayenin farklı olmasının yanı sıra mobil oyun severlerin sağlıklı bireyler olmaları en büyük önceliklerden birisi. Bu yüzden kullanıcıların gerçek dünyada gün içerisinde aktif olmalarını ve enerjilerini harekete dönüştürmelerini sağlayıp takımlarını güçlendirme şansı sunuluyor. Kullanıcılar oyunda takımlarının başarılı olmalarını istiyorlarsa gerçek hayatta günlük attığı adım sayını da arttırmalı. Çünkü atılan her bir adım takımdaki oyuncularınızın kondisyonunu artırıyor ve akşam 9’da oynanacak maça hazır çıkmalarını sağlıyor.

Gün içerisinde akşam saat 7’ye kadar oynayabileceğiniz mini zeka oyunlarından alacağınız skor sayesinde oyuncularınıza antrenman yaptırmış olacak ve takımınızın performansını buradan alacak olduğunuz skora göre arttırabileceksiniz. Yani zeka oyunları sayesinde hem zihin aktiviteleri yapacak hem de takımınızın performansını yükselteceksiniz.

9PM Football Managers’ı farklı kılan diğer bir özellik de günde sadece bir maç oynanması. Maçlar her akşam saat 9’da başlıyor fakat kullanıcı isterse gün içerisinde arkadaşlarıyla kendi arasında dostluk maçları da yapabiliyor.

Kullanıcıların birbirleriyle rekabet ederek bir üst lige çıkmak için yarışacakları ilk sezon 1 Ocak 2019 tarihinde başlıyor. Google Play Store’dan oyunu indirerek transferler yapmaya ve takımınızı taktiksel olarak hazırlamaya başlayabilirsiniz. Oyun çok yakında App Store’dan da indirilebilir olacak.

Sony’den Mobil Cihazlara Sürpriz Bir Oyun: Lemmings