Acer P8800 Projektör, 4K Deneyimini Yeniden Tanımlıyor Acer P8800 Projektör, 4K Deneyimini Yeniden Tanımlıyor
Acer, yeni projektörü P8800’ü satışa sunduğunu duyurdu. Yeni projektör 4K çözünürlük ve 5000 lümen parlaklık sunuyor. Acer P8800 Projektör, 4K Deneyimini Yeniden Tanımlıyor

Acer, yeni projektörü P8800’ü satışa sunduğunu duyurdu. Acer’ın yeni projektörü 4K çözünürlük ve 5000 lümen parlaklık sunuyor. Cihaz, gün ışığında ve geniş alanlarda keskin ve net görüntüler sağlamasıyla dikkat çekiyor.

Acer P8800 ile 4K deneyimi sunarken 5000 lümen parlaklıkla gün ışığında veya kapalı mekanlarda uzak mesafeden görüntüleri net şekilde görmenizi sağlıyor. 1.200.000:1 kontrast oranı ile görüntüleri olağanüstü canlılıkta yansıtan cihaz ile siyahlar son derece koyu. Açık tonlar ise parlak biçimde görülüyor. P8800, piksel yoğunluğunun analiz edilmesi ve güçlendirilmesiyle 4K olmayan film veya videoları da 4K’ya yakın kaliteye yükseltebiliyor.

Gerçekçi görüntüler

Acer P8800, HDR ve Rec. 2020 uyumluluğu sayesinde genişletilmiş kontrast oranı ve renk paleti ile daha gerçekçi ve daha doğal görüntüler sunabiliyor. Cihaz, AcuMotion teknolojisi sayesinde hızlı hareket eden nesnelerin ekranda zıplarken dahi ayrıntılı görünümünü sunuyor. En son HDR özelliklerinde tanımlanan Rec. 2020 teknolojisi, yeşilin farklı yeni tonlarını yeniden üreterek çeşitli mavi ve kırmızı renklerde iyileştirmeler sunuyor. Sinema benzeri renk doğruluğu sunan üründe renkler, Rec. 7091 renk standardıyla gerçeğe en yakın düzeyde doğruluk elde edecek şekilde kalibre ediliyor. P8 Serisinde bulunan DICOM özelliği, röntgen veya bilgisayarlı tomografi gibi yaygın olarak tıp alanında kullanılan görüntüleri simüle etmeye yarayan bir mod olarak da dikkat çekiyor.

İşlevsellik

Acer P8800, merkezi lens tasarımı ile zahmetsiz kurulum gerçekleştirmenizi sağlayan ekstra ayarlamalar yapma zorluğundan sizi kurtarıyor. Ayarlanabilir tekerlekler yardımıyla yatay ve dikey lens kaymalarını daha iyi kontrol ederek hassas bir şekilde yansıtma imkanı sunan cihazın uzaktan kumandalı ve motorlu 1,96X1 yakınlaştırma ve odaklama özelliği ile en etkili kurulum noktasını bulmak da kolay bir hal alıyor.

Çok sayıda G/Ç bağlantı noktası seçeneği, beklediğiniz görüntü kalitesini sergilemek için ihtiyaç duyduğunuz işlevselliği ve teknolojiyi sunarken, HDMI 2.0 üzerinden 4K içeriği korumak üzere tasarlanmış bir teknoloji olan HDCP 2.2 içerik, kimlik doğrulama kontrolünün ardından dijital onay gerçekleştirerek içeriğe izin veriyor.

P8800 ayrıca, Crestron Ağ Sistemi özelliğiyle internet bağlantısı ile cihazınızı istediğiniz yerden kontrol etmenize, kullanmanıza ve izlemenize olanak tanırken, Crestron Roomview teknolojisiyle tesisinizdeki tüm odaları takip edebilmenizi sağlayarak AV yöneticilerinin her odayı yönetip desteklemelerine olanak tanıyan bir yazılım aracı da sunuyor. Web tabanlı Crestron Flash programına da sahip olan cihaz, LAN aracılığıyla tüm kontrolü size veriyor.

Fiyatlandırma

Mayıs ayında Türkiye’de satışta olması planlanan Acer’ın yeni projektörü P8800’ün tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 29.199 TL + KDV.

BenQ TK800 | Maç İzlemek İçin Alabileceğiniz En İyi 4K Projektör