AMD Radeon, Beyond Earth’e Ekstra Güç Katıyor AMD Radeon, Beyond Earth’e Ekstra Güç Katıyor
AMD ve Fraxis sadece Beyond Earth için değil, Mantle API konusunda da aylar süren bir işbirliği gerçekleştirdi. 24 Ekim tarihinde sıra tabanlı strateji türünü... AMD Radeon, Beyond Earth’e Ekstra Güç Katıyor

AMD ve Fraxis sadece Beyond Earth için değil, Mantle API konusunda da aylar süren bir işbirliği gerçekleştirdi.

24 Ekim tarihinde sıra tabanlı strateji türünü severlerle bir araya gelen Civilization: Beyond Earth, PC platformlarının sevilen oyunlarından biri haline geldi. Civilization game engine teknolojisini kullanan oyunumuz, çoklu oyuncu moduyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

GPU testlerinde Mantle destekli AMD Radeon grafik kartları başarılı bir performans sağladı. Eğer Civilization: Beyond Earth oynamak istiyorsanız AMD Radeon R9 290X 8GB iyi bir tercih olabilir.

Eğer Radeon kullanıyorsanız EQAA’nın Civilization: Beyond Earth DirectX ve Mantle için otomatik olarak kullanılıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.