Anker Nebula Astro Projektör ile Sinema Keyfi Anker Nebula Astro Projektör ile Sinema Keyfi
(Haber Bülteni) Şarj teknolojilerinde dünyanın öncü firmalarından Anker, Nebula Astro taşınabilir projektörünü piyasaya sunuyor. 100 inç büyüklüğünde dev görüntüler sunarak hem çocukların hem de... Anker Nebula Astro Projektör ile Sinema Keyfi

(Haber Bülteni)

Şarj teknolojilerinde dünyanın öncü firmalarından Anker, Nebula Astro taşınabilir projektörünü piyasaya sunuyor. 100 inç büyüklüğünde dev görüntüler sunarak hem çocukların hem de ebeveynlerin istedikleri her yerde eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlayan cihaz sadece bir elma büyüklüğünde.

Android 7.1 işletim sistemiyle çalışan taşınabilir projektör, Netflix ve Amazon Prime’daki favori dizi ve filmlerin kolayca izlenebilmesini sağlıyor. Anker Nebula Astro projektör, parlak DLP ampulüne sahip ve gözleri korumak için Eye Guard Teknolojisi ile donatılmış. Projektörün ampulüne 60 cm yaklaşılması durumunda cihazı durdurarak önündeki kişinin gözlerinin zarar görmesini engelliyor.

Projektör, 3250 mAh kapasiteli piliyle 2,5 saate kadar kesintisiz video oynatıp, 14 saate kadar Bluetooth Hoparlör modunda müzik çalabiliyor. Pili sıfırdan tam dolu hale getirmek için yalnızca 2 saat boyunca şarj etmek yeterli oluyor. Kumandasının yanı sıra, Nebula Connect adlı mobil uygulaması aracılığıyla da projektörü kolaylıkla kontrol etmek mümkün.

Astro’nun kabiliyetlerini favori HDMI, USB-C ve Bluetooth cihazlarınızı projektöre bağlayarak artırabilmek mümkün. Ayrıca AirPlay üzerinden Apple cihazları kablosuz olarak Astro’ya bağlayabilir ve favori içeriklerinizi anında yansıtabilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.