Apple MFI Onaylı Araç İçi Şarj Cihazı TwinCharger USB Apple MFI Onaylı Araç İçi Şarj Cihazı TwinCharger USB
Tunçmatik, Apple MFI onaylı araç içinde kullanıma özel iki cihazı birden şarj edebilme özelliğine sahip "TwinCharger" araç içi şarj cihazını satışa sundu. Apple MFI Onaylı Araç İçi Şarj Cihazı TwinCharger USB

Tunçmatik, Apple MFI onaylı (Made for iPod / Made for iPhone / Made for iPad) araç içinde kullanıma özel iki cihazı birden şarj edebilme özelliğine sahip “TwinCharger” araç içi şarj cihazını satışa sundu.

TwinCharger, çift USB (1A ve 2.1A) soketiyle iki cihazı birden aynı anda hızlı olarak şarj edebiliyor. Dayanıklı kasası ve son derece şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. TwinCharger, aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı sıcaklık ve kısa devre koruma özellikleri ile kendisini ve araç içerisinde şarj edilen tüm cihazlarınızı güven altına alıyor.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.