Aral Game, Bethesda ile Anlaştı Aral Game, Bethesda ile Anlaştı
Türkiye’nin tanınan oyun distribütörü Aral Game; The Elder Scrolls Online, The Evil Within, Wolfenstein: The New Order, Doom ve Fallout 3 gibi oyunlardan tanıdığımız... Aral Game, Bethesda ile Anlaştı

Türkiye’nin tanınan oyun distribütörü Aral Game; The Elder Scrolls Online, The Evil Within, Wolfenstein: The New Order, Doom ve Fallout 3 gibi oyunlardan tanıdığımız Bethesda Softworks ile anlaştı.

Aral Game’in, EA Games, Konami, Ubisoft ve Blizzard gibi firmaların distribütörlüğünden sonra Bethesda ismini de bünyesine alması oyun sektörü için sürpriz uyandırıcı bir haber oldu.

Aral Game’in yaptığı açıklmaya göre Bethesda için atacakları ilk adımın Wolfenstein: The Old Blood ile olacak. Oyun, 15 Mayıs 2015’te PS4 ve PC platformları için kutulu olarak gelecek.

2014 Mayıs ayında yayınlanan Wolfenstein: The New Order, 75’ten fazla ödül kazanmış ve ShortList.com tarafından “yılın en büyük sürpriz hit oyunu” olarak isimlendirilerek dünya çapında büyük bir başarıya imza atmıştı.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.