ARAL’dan Yeni Bir Kampanya ARAL’dan Yeni Bir Kampanya
Aral, PES 2016, FIFA 16, Assassins Creed Syndicate ve NBA 2K16 gibi yılın trend oyunlarına indirim yapıyor. ARAL’dan Yeni Bir Kampanya

Aral, PES 2016, FIFA 16, Assassins Creed Syndicate ve NBA 2K16 gibi yılın trend oyunlarına indirim yapıyor.

Ocak ayı boyunca 500’den fazla oyunda yapılacak yeni yıl kampanyası, oyun tutkunlarına uygun fiyatlarla satın alma fırsatı verecek.

Aral’ın yeni yılda herkes oyun oynasın diye Türkiye’nin tüm prestijli mağazalarında başlattığı kampanya bir ilke daha imza atıyor. PES 2016, FIFA 16, Skylanders, Assassins Creed Syndicate, Battlefield, Disney Infinity gibi en yeni oyunları da kapsayacak olan büyük yeni yıl kampanyası, her zevke her keseye hitap edecek seçenekler sunacak. Aksiyon, strateji, yarış, futbol ve daha birçok oyun türünün yer aldığı kampanya 7’den 70’e tüm oyun severleri oynatacak!

Kampanyada yer alan tüm oyunlar için satış noktalarını ya da aralgame’i ziyaret edebilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.