Aspire C Serisi Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar Satışa Çıktı Aspire C Serisi Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar Satışa Çıktı
Acer Aspire C serisi Hepsi Bir Arada bilgisayarları, ülkemizde piyasaya sürüldü. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Aspire C Serisi Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar Satışa Çıktı

Acer Aspire C serisi Hepsi Bir Arada bilgisayarları, ülkemizde piyasaya sürüldü.

Seri, 21,5 ve 23,8 inç büyüklüğünde ekranlara sahip Aspire C22 ve Aspire C24 modellerinden oluşuyor. Serinin FullHD çözünürlüklü IPS paneli, sunduğu geniş görüntü açısıyla öne çıkıyor. Aspire C serisi, Intel Core i3 ve i5 işlemcileriyle günlük görevin altından kalkabiliyor.

Aspire C’nin 4,2 mm’lik çerçeveleri, ekran gövde oranının yüzde 90’a ulaşmasını sağlıyor. Canlı renkler sunan ekran, görüntüleme açısının genişliğiyle de dikkat çekiyor. Aspire C serisi 11 mm’lik gövdeye sahip. Ergonomik yapısıyla da dikkat çeken Aspire C serisi, basit bir el hareketiyle en iyi kullanım açısını sağlamayı mümkün kılıyor.

21,5 inçlik Aspire C22, 4 GB RAM, 1 TB HDD depolama seçeneği sunarken Intel Core i3 veya i5 işlemcilerle geliyor. 23,8 inç ekran büyüklüğüne sahip Aspire C24 modelinde ise 4 GB RAM ve 1 TB HDD’li Intel Core i3 ve i5’li seçeneklerin yanı sıra Intel Core i3 işlemcili 8 GB RAM ve 1 TB HDD’li versiyon da mevcut.

Her iki modelde de göz sağlığını korumayı hedefleyen Acer Bluelight Shield ve Acer Flickerless özelliklerini görmek mümkün. Acer Bluelight Shield, gözler için zararlı olabilecek mavi ışığı filtreleyerek yüzde 54’e kadar azaltıyor. Flickerless ise rahatsız edici olan ve uzun süreli bilgisayar başında kalındığında gözleri yoran titreşimi ortadan kaldırıyor.

Aspire C22-865 ve Aspire C24-865, 3.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Acer, IFA 2019’da Yeni Swift Dizüstü Modellerini Tanıttı