Assassin’s Creed Odyssey’in Season Pass İçeriği Belli Oldu Assassin’s Creed Odyssey’in Season Pass İçeriği Belli Oldu
Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey'in Season Pass içeriklerini açığa çıkardı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Assassin’s Creed Odyssey’in Season Pass İçeriği Belli Oldu

Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey’in Season Pass içeriklerini açığa çıkardı.

Assassin’s Creed III Remastered sürprizinin de yer aldığı Season Pass’de iki büyük hikaye eklentisi de yer alacak. Bu hikayeler bölüm bazlı yayınlanacak. Ayrıca bütün Assassin’s Creed Odyssey oyuncuları için oyunun ömrünü daha da uzatacak ücretsiz içerikler planlanıyor. Bunların içinde Lost Tales of Greece öne çıkıyor. Tabii ki günlük ve haftalık olarak ücretsiz oyun içi etkinlikleri ve görevleri de bulunacak.

Oyunun Gold, Ultimate, Spartan ve Pantheon sürümleriyle de birlikte gelecek olan Season Pass içeriği şöyle:

  • Story Arc I – Legacy of the First Blade – Bu ilk hikaye eklentisinde oyuncular tarihin akışını değiştiren ikonik bir karakterle tanışacaklar. Oyunculara Assassin’lerin geçmişine dair daha çok ayrıntı sunacak Story Arc I ve Aralık 2018’den itibaren 6 haftalık aralarla yayınlanacak.
  • Story Arc II – The Fate of Atlantis – Bu ikinci hikaye kısmında ise oyuncular gizemli batık şehrin sırların ortaya çıkarıp tanrısal varlıklarla mücadele edecekler. 2019’un bahar aylarında başlatılması planlanan Story Arc II bölümleri de 6 haftalık aralarla yayınlanacak.
  • Assassin’s Creed III Remastered – Oyuncuları Connor karakteriyle Amerika’ya götüren Assassin’s Creed III’ün yenilenmiş sürümü de Season Pass sahiplerine verilecek. Oyunun remaster sürümü The Benedict Arnold Missions, Hidden Secrets Pack ve Tyranny of King George DLC’lerinin yanı sıra Assassin’s Creed Liberation Remastered’ı da içerecek. Remaster sürümler PlayStation 4 Pro, Xbox One X ve PC platformlarında 4K çözünürlük ve HDR desteğine sahip olacak. Ayrıca oynanış mekanikleri ve sesler de günümüze uyarlanacak. Assassin’s Creed III Remastered, Odyssey’in Season Pass’ine sahip olmayanlara ayrı bir oyun olarak satılacak. 

Ubisoft yalnızca Season Pass sahiplerine içerik sunmayacak elbette. Oyun için çıkışından sonra planlanan ücretsiz içerikler de bol bol var.

  • The Lost Tales of Greece – Bölüm bazlı yayınlanacak görevleri içerecek. Böylece oyuncuları düzenli olarak keşfedebilecekleri yeni hikayeler sunulmuş olacak.
  • Oyun içi etkinlikler – Oyuna gelecek olan günlük ve haftalık görevler ve etkinlikler hem oynanış süresini uzatacak hem de oyunculara çeşitli ödüller verilmesini sağlayacak.
  • Discovery Tour – Tıpkı Assassin’s Creed Origins’e sonradan eklenen keşif turu gibi, Odyssey’de de bir keşif turu yer alacak. Bu tur sayesinde oyuncular ve hatta eğitimciler oyunun geçtiği ortamları kazasız belasız dolaşıp keşfedebilecekler.

Assassin’s Creed Odyssey 5 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Assassin’s Creed Odyssey’in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu