Assassin’s Creed: Rogue Hakkında Detaylar Geldi Assassin’s Creed: Rogue Hakkında Detaylar Geldi
Geçtiğimiz gün fragmanı sızan Assassin’s Creed: Rogue hakkında detaylar geldi. Gameinformer dergisinin kapağında yer alan Assassin’s Creed: Rogue görseli ile oyunun resmiyeti de ortaya çıkmış... Assassin’s Creed: Rogue Hakkında Detaylar Geldi

Geçtiğimiz gün fragmanı sızan Assassin’s Creed: Rogue hakkında detaylar geldi.

Gameinformer dergisinin kapağında yer alan Assassin’s Creed: Rogue görseli ile oyunun resmiyeti de ortaya çıkmış oldu. Fransız devrimini konu alacak olan Assassin’s Creed: Unity hakkındaki bilgileri E3 2014’te almıştık fakat Assassin’s Creed: Rogue veya eski bilinen ismi Comet hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Bugün yapılan açıklamalara ve sızan bilgilere göre Assassin’s Creed: Rogue’da Shay Patrick Cormac isimli, önceden bir suikastçi olan fakat sonrasında tapınakçı olmaya karar veren bir karakteri canlandıracağız. Assassin’s Creed IV: Black Flag ve Assassin’s Creed III arasındaki Yedi Yıl Savaşları‘nı konu alacak olan bu oyunda tıpkı son iki oyunda da olduğu gibi gemi savaşları da yer alacak.

Kuzey Atlantik bölgesinde geçecek olan oyunda fazlasıyla New York‘da bulunacağız. PlayStation 3 ve Xbox 360’a özel olarak çıkacak olan oyunun 11 Kasım’da piyasaya çıkması bekleniyor. Gameinformer dergisinin yeni sayısıyla birlikte oyun hakkında daha fazla bilgi elde etme şansı yakalayacağız. Derginin yeni kapağını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

fragtist_acrogue