Assassin’s Creed: Unity İçin Season Pass İçeriği Assassin’s Creed: Unity İçin Season Pass İçeriği
11 Kasım’da piyasaya çıkacak aksiyon ve macera oyunu Assassin’s Creed: Unity için Season Pass içeriği şimdiden açıklandı bile. Assassin’s Creed serisi her seferinde daha... Assassin’s Creed: Unity İçin Season Pass İçeriği

11 Kasım’da piyasaya çıkacak aksiyon ve macera oyunu Assassin’s Creed: Unity için Season Pass içeriği şimdiden açıklandı bile.

Assassin’s Creed serisi her seferinde daha çıkmadan dalgalar yaratması ile ünlü. Serinin son oyunu Unity için Season Pass açıklandı ve paket içerik dolu. Paket sayesinde eğer usta bir suikastçi olarak Paris size dar gelmeye başlarsa, şehrin dışında bir maceraya veya uzak diyarlara, taa Çin’e bile yolculuk edebilirsiniz.

Dead Kings” isimli Season Pass paketinin içinde önemli bir ek görev bulunuyor. Assassin’s Creed: Unity oyunundan sonra geçen zamanda, ana karakterimiz Arno’yu Saint Denis şehrine giderken takip ediyor olacağız. Saint Denis eski Fransız krallarının mezarlarını ve gizlerini barındırması ile ünlü. Dead Kings görevi bize şehrin yeraltı geçitlerini ve labirentlerini, kadim bulmacalarını ve Raiders isimli bir haydut grubu ile kapışmaları gösterecek.

Eğer Paris bana yeter derseniz size göre de birşeyler var. Season pass ile ana Paris senaryosuna 30 yeni, alet, silah, kıyafet ve benzeri nesne ekleniyor. Ayrıca pakette bir de Çin görevi bulunuyor. “Assassin’s Creed Chronicles: China” isimli 2,5 boyutlu oyun bizi Shao Jun isimli kadın bir suikastçi ile 1526 yılının Çin’ine götürecek. Efsanevi Ezio Auditore tarafından eğitilmiş Jun ile intikamın tadını alıp, yıkılmış Çin suikastçi kardeşliğini ayağa kaldırmaya çalışacağız.

Aşağıda Assassin’s Creed: Unity Season Pass tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.