Assassin’s Creed Unity Oynanış Videosu Sızdı! Assassin’s Creed Unity Oynanış Videosu Sızdı!
İkinci Dünya Savaşı, Fransız İhtilali derken bu sefer de Assassin’s Creed Unity için yeni bir gelişmeyi sizlere aktarıyoruz. Ancak bu sefer farklı bir hikaye... Assassin’s Creed Unity Oynanış Videosu Sızdı!

İkinci Dünya Savaşı, Fransız İhtilali derken bu sefer de Assassin’s Creed Unity için yeni bir gelişmeyi sizlere aktarıyoruz. Ancak bu sefer farklı bir hikaye değil, sızan yepyeni oynanış videosunu gözler önüne seriyoruz.

Ubisoft’un uzun süredir üzerinde çalıştığı ve AnvilNext teknolojisiyle oyuncuyla buluşturucağı Assassin’s Creed Unity, Kasım ayının en çok beklenen oyunlarından biri. 4 farklı kahramanı, birbirinden ilginç hikayelerle harmanlayan Ubisoft, eski suikastçileri de deneyimlememizi sağlayacak.

Lafı fazla uzatmadan sizi sızan Assassin’s Creed Unity videosu ile baş başa bırakalım.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.