ASUS, 100 Serisi Anakartlarında Kaby Lake Desteğini Yayınladı ASUS, 100 Serisi Anakartlarında Kaby Lake Desteğini Yayınladı
ASUS tüm 100 serisi anakartlarını Intel’in beklenen yedinci nesil işlemcilerine uyumlu hale getirdi. Detayları haberimizde okuyabilirsiniz. ASUS, 100 Serisi Anakartlarında Kaby Lake Desteğini Yayınladı
Geçtiğimiz hafta MSI tüm 100 serisi anakartlarına gelen BIOS güncellemesiyle beraber, anakartlarını Kaby Lake uyumlu hale getirmişti. Bu hafta içinde ise benzer bir haber ASUS’tan geldi. ASUS’ta tüm 100 serisi anakartlarını Intel’in beklenen yedinci nesil işlemcilerine uyumlu hale getirdi.
fragtist-asus-bios
Geçtiğimiz aylar boyunca ASUS bir sürü 100 serisi anakartı piyasaya sürdü, dolayısıyla yeni Kaby Lake serisine uyumluluk güncellemesi kaçınılamaz bir yenilikti. Anakartınız intel Z170, Q170, B150, H110 veya C232 çipsetini baz alıyorsa, siz de Intel’in yedinci nesil işlemcilerine uyumlu bir sisteme sahipsiniz.
Bu yeni güncelleme için anakartınızın resmi internet sayfasına gidin ve destek bölümüne tıklayın. Bu sayfadan sürücüler ve araçlar sayfasına geçin, işletim sisteminizi seçin. BIOS bölümüne kadar ilerleyin ve bu sekmeyi genişletin. En üstte bahsettiğimiz güncellenmiş BIOS’u göreceksiniz.
Bir diğer seçenek de ASUS EZ Update programını kullanmak. Bu programı kullanıyorsanız veya indirirseniz otomatik güncellemeye tıklayarak, bu güncellemeye veya gelecek diğer güncellemelere rahatça erişim sağlayabilirsiniz. Bu yazılım, anakartınızın destek, sürücüler ve araçlar sekmesindeki ASUS AI Suite 3 programının bir parçası olarak yüklenebilir durumda.
ASUS harhangi bir blog veya haber altında bu güncellemenin detaylarından bahsetmiş durumda değil. Ayrıca dosyanın içinde de readme dosyası veya değişimleri barındıran herhangi bir changelog yazısı ne yazık ki mevcut değil.

Civilization VI’da Rusya’ya Büyük Petro Liderlik Edecekİhsan Uygur

Bİlgisayar oyunlarından, FRP' ye envayi çeşit geek işin kıyısında, köşesinde, ortasında bulunan adam.