ASUS, Koronovirüs Salgını Sebebiyle Online Satış Desteğine Geçiyor ASUS, Koronovirüs Salgını Sebebiyle Online Satış Desteğine Geçiyor
Son günlerde hızla yayılan koronovirüs salgına karşı tedbirler alan markalardan biri de ASUS oldu. Ayrıntılar haberimizde. ASUS, Koronovirüs Salgını Sebebiyle Online Satış Desteğine Geçiyor

Son günlerde hızla yayılan koronovirüs salgına karşı tedbirler alan markalardan biri de ASUS oldu.  Firma, bu kapsamda hem ofis hem de saha çalışanlarının ikinci bir duyuruya kadar evden çalışacaklarını açıkladı. ASUS, bu süreçte Türkiye’deki mağazalarında çalışan satış destek ekiplerinin WhatsApp üzerinden online satış destek hizmeti vereceğini duyurdu.

Konuyla ilgili detayları paylaşan Asus Türkiye Sistem Grubu Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler şunları söyledi: “Koronavirüs salgınının yarattığı tehdidin devam etmesi, ülkemizdeki vakaların da hızla artması sebebiyle bu tür uygulamalar oldukça önemli hale geldi. Asus Türkiye olarak biz de topluma ve çalışanlarımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek ve salgının yayılmasına engel olacak her türlü önlemi almak adına satış danışmanlarımızı teknoloji mağazalarından çekerek evden çalışmaya yönlendiriyoruz.”

Açıklamaya göre Asus satış danışmanları fiziksel olarak mağazalarda bulunmayacak. Ancak ASUS marka dizüstü bilgisayar almak isteyen tüketicilerin tüm soruları oluşturulan Asus WhatsApp Satış Danışma Platformu üzerinden  11:00 – 20.00 saatlerinde cevaplanacak.

Bu uygulamanın sadece ürün satın alma sürecini kapsadığı aktarıldı. Satış sonrası  tüm hizmetler, teknik servis ve teknik destek talepleri daha önce olduğu şekilde web sitesi ve çağrı merkezi üzerinden hizmet vermeye devam edecek.

Asus WhatsApp Satış Danışma Platformuna aşağıdaki numaralardan ulaşmak mümkün olacak:

  • 0531 672 12 20
  • 0531 672 12 14
  • 0531 672 12 25
  • 0531 672 12 33
  • 0531 672 12 32

Bu tedbirin diğer markaları da teşvik etmesini umuyoruz!

Razer’dan COVID-19 Virüsüne Karşı 1 Milyon Maske Bağışı!