ASUS ROG Royal Bandits’in Teknoloji Ana Sponsoru Oldu ASUS ROG Royal Bandits’in Teknoloji Ana Sponsoru Oldu
ASUS, oyuncular için tasarladığı Republic of Gamers (ROG) markasıyla Türkiye’de kulüplerle işbirliklerini artırıyor. ASUS ROG Royal Bandits’in Teknoloji Ana Sponsoru Oldu

ASUS, oyuncular için tasarladığı Republic of Gamers (ROG) markasıyla Türkiye’de kulüplerle işbirliklerini artırıyor. Şirket, e-spor oyuncularına yakından temas ederek sektörün gelişmesi için desteğini sürdürüyor.

Republic of Gamers Üniversite Ligi, BAU eSports gibi sponsorluklarla adından söz ettiren ASUS ROG, bu kez Türkiye’de e-spor dünyasının en hızlı büyüyen takımlarından Royal Bandits’e sponsor oldu. Böylece takımın şampiyonluk yolundaki en büyük destekçisi oldu. ROG ve Royal Bandits arasındaki işbirliği Grand Pera’da gerçekleştirilen lansman etkinliğinde duyuruldu. Royal Bandits CS: GO ve League of Legends oyuncuları ile e-spor tutkunlarının yaptıkları birebir karşılaşmalar etkinliğe damgasını vurdu.

Transfer döneminde yaptığı yatırımlarla konuşulan Royal Bandits, ligin en iddialı kadrosu ile League of Legends şampiyonluğuna oynuyor. 2016’nın Ağustos ayında kurulan Royal Bandits, CS: GO, Hearthstone ve League of Legends takımlarıyla şimdiden en iddialı e-spor kulüpleri arasına adını yazdırdı.

The World Championships 2016 Hala Ödemeleri Yapmamış!