ASUS’tan Ücretsiz DOOM ASUS’tan Ücretsiz DOOM
ASUS, bir kez daha oyuncuların yüzünü güldürüyor. Seçili gaming anakart veya gaming monitör alanlara ücretsiz DOOM oyunu hediye ediliyor. ASUS’tan Ücretsiz DOOM

Efsaneye ulaşmaya çok az kaldı. FPS türünün sevilen ismi tekrar hayat buluyor ve bu sefer bizi daha zorlu düşmanlar bekliyor. Söz konusu FPS olduğunda akan sular durur diyenlerdenseniz, yakın zamanda piyasaya çıkacak olan DOOM’u incelemenizde fayda var.

ASUS’tan yapılan açıklamayla birlikte tüm ASUS Z170 / X99/ H170/ B150/ C232/ Z97/ B85 Serisi gaming anakartlar veya ASUS PG / MG / VG/ VX Serisi gaming monitörler satın alanlar, ürünle birlikte DOOM oyununa ücretsiz sahip olacak.

9 Mayıs – 11 Temmuz arasında seçili gaming anakart veya gaming monitör alan kullanıcılar, etkinlik mikro sayfasına kayıt olup (www.asus.com/event/2016/rog/DOOM) ücretsiz oyun indirme kodunu alabilecek. Oyunu çevrimiçi olarak Steam üzerinden alabilir ve 21 Temmuz 2016 günü dahil olmak üzere bu tarihe kadar kullanabilirsiniz.

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından dağıtılan oyun, bir oyun tarzını belirleyen ve bugüne kadar yapılmış en ilham verici oyunlardan biridir. Oyunun bu en son sürümü modern bir nişancı deneyimi sunacak. Fütüristik ve ikonik silahlardan oluşan bir cephanelik ile oyuncular, ister Cehennem’in derinliklerinde iblislere karşı, isterlerse de çeşitli çoklu oyunculu modlarda arkadaşlarına karşı yoğun bir birincil şahıs savaş deneyimine atılacaklar. Oyun, 13 Mayıs 2016 tarihinde piyasada olacak.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.