BATMAN – The Telltale Series Episode 3: New World Order Çıkış Fragmanı BATMAN – The Telltale Series Episode 3: New World Order Çıkış Fragmanı
BATMAN - The Telltale Series'in yeni bölümünün çıkış fragmanı yayınlandı. Episode 3: New World Order için haberimizi okuyun. BATMAN – The Telltale Series Episode 3: New World Order Çıkış Fragmanı

Telltale Games‘in seçimler konusunda son başarısı BATMAN – The Telltale Series, Episode 3: New World Order ile Batman severlerin tekrar karşısında.

Bugünden itibaren PC ve Xbox platformlarında çıkış yapan yeni bölümümüz, 27 Ekim tarihinde Avrupa kullanıcıları PlayStation 4 ve PlayStation 3 kullanıcılarıyla buluşacak.

Yeni bölümde Penguin ortalığı iyice karıştırıyor ve Gotham’ın başına bela olacağını herkese söylemekten de çekinmiyor. Bu sırada Bruce yani Batman,  Children of Arkham’ın ardındaki gizemi çözmeye çalışıyor. Tabii bütün bunların yanında Selina Kyle, kendisiyle ilgili bir sırrı Bruce’a açıklamaktan geri kalmıyor. Harvey Dent ise bir önceki bölümdeki olayların ardından tamamen değişmiş bir adam olarak karşımıza çıkıyor.

İşte yeni bölümün yayınlanan çıkış fragmanı. İyi seyirler.

Dishonored 2 İçin Live-Action Fragman YayınlandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.