BATMAN – The Telltale Series Sezon Finali Çok Yakın BATMAN – The Telltale Series Sezon Finali Çok Yakın
Telltale Games'in Batman'i sezon finaline hazırlanıyor. Son fragmanı ve detayları haberimizde bulabilirsiniz. BATMAN – The Telltale Series Sezon Finali Çok Yakın

Telltale Games‘in Batman’i sezon finaline hazırlanıyor. Lady Arkham ile gerçekleştireceğimiz mücadelede, yanımızda kimler olacak göreceğiz.

Oyunun sezon finali Episode 5: ‘City of Light’ ismiyle karşımıza çıkıyor. Bölümün çıkışı ise 13 Aralık yani bugün PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4 platformlarında gerçekleşecek. Bölümü ayrıca uyumlu iOS ve Android cihazlarınızda da deneyimleyebileceksiniz. 

Sezon finali, seçimlerimizle doğru orantılı olarak farklı mekanlarda başlayacak. Ayrıca bu bölümde Bruce olarak Wayne soy ismini temize mi çıkartmak isteyeceğiz, yoksa Batman olarak Gotham’a huzur mu getirmeye çalışacağız gibi zorlu seçimlerle baş başa kalıyoruz.

Henüz oyunu denemeyenler için ilk bölümü PC platformlarında ücretsiz indirebilirsiniz. Sezon finali için yayınlanan fragman aşağıda. İyi seyirler.

Batman: The Telltale Series – Episode 4: Guardian of Gotham İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.