BATMAN – The Telltale Series Yeni Bölümü Çok Yakında Geliyor BATMAN – The Telltale Series Yeni Bölümü Çok Yakında Geliyor
DC'nin epik kahramanı Batman, Telltale Games ile geri dönüyor. Oyunun ikinci bölümü çok yakında bizlerle. BATMAN – The Telltale Series Yeni Bölümü Çok Yakında Geliyor

DC’nin epik kahramanı Batman, Telltale Games ile bambaşka bir bakış açısına sahip. Farklı hikayesi ile öne çıkan BATMAN – The Telltale Series, ikinci bölümüyle çok yakında bizlerle.

Oyun,  BATMAN – The Telltale Series Episode 2: ‘Children of Arkham’ olarak piyasaya çıkacak.  20 Eylül tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunumuz PlayStation 4, PC, Xbox One platformlarında oynanabilecek. Dilerseniz PlayStation Network veya Xbox Games Store üzerinden oyunu satın alabilirsiniz.

Oyunun 20 Eylül tarihinde PC çıkışı gerçekleşecek. Diğer platformlar için ise biraz daha beklememiz gerekecek. Seri, 13 Eylül tarihinden itibaren Kuzey Amerika’da özel Season Pass CD olarak satılmaya başlanacak ve ilk sezonun beş bölümünü de kapsayacak. Avrupa’da ise 16 Eylül’de ise kutulu satışlar başlayacak.

Batman: The Telltale Series – Episode 1: Realm of Shadows İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.