Battleborn İçin Yeni DLC Çıktı Battleborn İçin Yeni DLC Çıktı
Battleborn için gelen DLC, yeni PvE ve PvP içeriklerinin yanı sıra bir çok değişikliği daha bünyesinde barındırıyor. Detaylar haberimizde. Battleborn İçin Yeni DLC Çıktı

Battleborn için yeni DLC olan Attikus And the Thrall Rebellion, Attikus ve üçüncü köle ayaklanmasını konu alıyor. Yeni hikaye operasyonunu ister solo olarak ya da co-op olarak arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Nisan ayında Battleborn betasını oynamış ve oyuna sahip olan herkes için ilk hikaye DLC’si ücretsiz. Tek yapmanız gereken oyuna bağlanıp, güncelleme yapmak.

Oyunun rekabetçi modu ile ilgilenen oyuncular ise yeni, ücretsiz PvP içeriğine bugünden itibaren ulaşabilirler. Oyuncular yeni PvP içeriğinde, karşı takım ve Varelsi güçleri ile savaşacak. Takımlar Varelsi maskelerini toplayıp, Varelsi bölgelerine bırakarak puan kazanacak.

İlk 500 puana sahip olan takım kazanacak. Ancak bu çok da kolay bir galibiyet olmayacak. Varelsileri kesmek onları kızdırıp, daha da güçlenmelerini sağlıyor.

fragtist-battleborn-yeni-kostum

Ayrıca oyun içi mağazada; Alani, Deande, Pendles ve Reyna için yeni kostümler de var.

Gearbox, oyun için yeni içerik dışında karakter dengelemeleri, hata düzenlemeleri ve bir çok değişiklik daha getirdi. Yama notlarını resmi sitesinden bakabilirsiniz.

Stüdyo ayrıca yeni gelecek içerikler hakkında da konuştu. İkinci hikaye operasyonu olan Toby’s Friendship Raid, bu sonbaharın sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirecek.

Gelecek olan yeni beş hikaye operasyonuna, Season Pass ya da oyunun Deluxe versiyonunu satın alarak sahip olabilirsiniz. Eğer Season Pass sahibi değilseniz, oyun içi mağazadan 700 platin karşılığında DLC’leri tek tek satın alabilirsiniz.

Dark Souls 3, PvP Arenasına Sahip Oluyor