BAU Sanal Gerçeklik Laboratuvarı Proje Başvuruları Açıldı! BAU Sanal Gerçeklik Laboratuvarı Proje Başvuruları Açıldı!
Bahçeşehir Üniversitesi VR First Laboratuarı Sanal Gerçeklik projelerinde çalışan veya çalışmak isteyen takımlar ve takım arkadaşları arıyor. BAU Sanal Gerçeklik Laboratuvarı Proje Başvuruları Açıldı!

Bahçeşehir Üniversitesi VR First Laboratuarı, Sanal Gerçeklik projelerinde çalışan veya çalışmak isteyen takımlar ve takım arkadaşları arıyor.

İster öğrenci ister profesyonel olun, başvuru herkese açık! Arkaplanı, içeriği ne olursa olsun, Sanal Gerçeklik uygulama fikrinize güveniyorsanız sizi dinlemek istiyoruz. Projeleriniz alan sınırlaması olmadan değerlendirilecektir.

2016 yılında Sanal Gerçeklik tüketicilere yayılırken siz de projenizi ve takımınızı bir sonraki aşamaya taşıyın. VR First’e katılın, hem projenizi gerçekleştirin hem de Sanal Gerçeklik laboratuvarımızın tüm teknolojik olanaklarından, Cryengine eğitimlerinden ve daha birçok fırsattan yararlanın.

Başvuru için: http://vr1.bau.edu.tr/en/apply-for- a-project/
Son başvuru tarihi: 12 Temmuz 2016, 17:00

Daha fazla bilgi için info@vr1.bau.edu.tr adresinden iletişime geçebilir ya da VR First BAU laboratuvarını ziyaret ederek bizimle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

-Basın BülteniBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.