Beşinci Back to School Etkinliği Geliyor! Beşinci Back to School Etkinliği Geliyor!
Eğitim gönüllülerini bir araya getiren eğlenceli bir 80’ler 90’lar partisi olan Back to School V, 27 Eylül Cuma The Game for Big Kids’te! Beşinci Back to School Etkinliği Geliyor!

Eğitim gönüllülerini bir araya getiren eğlenceli bir 80’ler 90’lar partisi olan Back to School V, 27 Eylül Cuma The Game for Big Kids’te!

Yılın en yararlı partisi

Radyo D DJ’lerinin katılımıyla gerçekleşecek olan partide, 80’ler ve 90’lar temasına uygun nostaljik dekorlar, gece boyu kesintisiz müzik ve sürpriz ödüller olacak.

Proje kapsamında toplanan kitaplar ve kırtasiye malzemelerinin tamamı ise bizzat The Game for Big Kids ekibi tarafından Nissan’ın ulaşım sponsorluğunda Ağrı Sağlıksuyu Ortaokulu’na götürülecek.

Bağış için yeni rota: Ağrı

Önceki yıllarda Siirt, Şırnak, Edirne ve Mardin’de okullara kütüphane desteği veren ve toplam 20.796 kitap toplayan The Game for Big Kids’in beşinci yıl hedefi: Ağrı için 12.000 kitap.

Doğubayazıt’ta bulunan Sağlıksuyu Ortaokulu’nda kurulacak olan kütüphaneden okul öğrencileri ve tüm köy halkı yararlanabilecek.

Bilet yerine kitap

Misafirler yanlarında getirdikleri kitap ve kırtasiye malzemeleriyle partiye ücretsiz giriş yapabilecekler. Katılımcıların, bağışta bulundukları kitap ve kırtasiye malzemeleri partiye giriş bileti olarak sayılacak.

Uzaktan destek

Çeşitli sebeplerden partiye katılım gösteremeyecek olan gönüllüler, bağışlamak istedikleri kitaplarını, kargo ile The Game for Big Kids’e göndererek projeye destek olabilecekler.

Etkinlik bilgileri:

  • Yer: Point Hotel Barbaros / The Game For Big Kids
  • Tarih: 27 Eylül 2019, Cuma
  • Saat:  20.30 – 04.00
  • Adres: Yıldız Posta Cad. No 29 34394, Şişli İstanbul
  • Rezervasyon: 02123373080

Vodafone, Türkiye’de ISO 22320’ye Geçen İlk Teknoloji Şirketi Oldu!