Bethesda, Fallout 4 Fragmanı İçin Guillermo del Toro’nun Yapım Şirketini Kiraladı Bethesda, Fallout 4 Fragmanı İçin Guillermo del Toro’nun Yapım Şirketini Kiraladı
Uzun süredir beklenen ve yüzlerce oyuncunun yanında, oyun firmalarını da ağırlayacak olan E3 2015, bu yıl en çok Fallout 4 ve Bethesda'yı konuşacak gibi. Bethesda, Fallout 4 Fragmanı İçin Guillermo del Toro’nun Yapım Şirketini Kiraladı

Uzun süredir beklenen ve yüzlerce oyuncunun yanında, tanınan oyun firmalarını da ağırlayacak olan E3 2015 oyun fuarı, bu yıl en çok Fallout 4’ü konuşacak gibi.

Oyun dünyasının en etkileyici isimlerinden biri olan rol yapma oyunumuz Fallout, yıllardır sessizliğini koruyor. 1997 yılında başlayan iki boyutlu maceramız, 2010 yılında Fallout: New Vegas ile sona ermişti ve dahası iptal edilen oyunlar kalbimizi yaralamıştı. Özellikle Fallout Online’a büyük umutlar besleniyordu ancak yapımcı firma istediğini elde edemeyince, çözümü oyunu iptal etmekte buldu. Asıl konumuz olan Fallout 4 ise bambaşka bir olay. Geçtiğimiz hafta Alman oyun sitesi PC Gamer’ın konusu haline gelen oyun, dedikodulara ve sitenin belirttiğine göre E3 2015 oyun fuarında duyurulacakmış.

Ayrıca oyunun yaklaşık 20 – 30 dakikalık bir videosunun yayımlanacapı, bunun yanında daha büyük detayların da gün yüzüne çıkacağı söylenmekte. Asıl olay ise Bethesda’nın Fallout 4 için ünlü yönetmen ve yazar Guillermo del Toro’nun yapım şirketlerinden birini kiralaması. Yayımlanan bir görsel, yakın zamnda Fallout 4’ün kendisini göstereceğinin kanıtı. Umuyoruz ki bu sefer hayaller gerçek olur.

Yayımlanan yeni görsel bir LinkedIn profili ve Luis Nieves’a ait. Luis’in profiline dikkatli baktığımızda yaklaşık 4 aydır Fallout 4 sinematik fragmanı üzerinde çalıştığını gösrebiliyoruz. Eğer tahminlerdeki gibi E3 2015’e hazırlanan bir Fallout 4 sinematiği varsa, yılın oyunu bizleri bekliyor demektir. Asıl soru ise Fallout 4 gelecekse, ne zaman gelecek? Şimdilik gözler E3 2015’te!

Fragtist Bethesda Fallout4Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.