BigKazan ve G2A.com Kazandırıyor BigKazan ve G2A.com Kazandırıyor
BigKazan ve G2A.com’dan Türkiye ayağına katılan tüm oyunculara, 2€ değerinde G2A.COM kodu hediye! BigKazan ve G2A.com Kazandırıyor

WSVG Dünya Şampiyonasına Katılan Herkese 2€ Değerinde Kod Hediye!

WSVG ve G2A.COM tarafından düzenlenen ve büyük finalinin Maldivler’de yapılacağı Hearthstone, Starcraft 2 ve Fifa 15 dünya şampiyonasının Türkiye turnuva kayıtları devam ediyor.
Ayrıca BigKazan ve G2A.com’dan Türkiye ayağına katılan tüm oyunculara, 2€ değerinde G2A.COM kodu hediye! Tek yapmanız gereken hemen www.wsvgdunyasampiyonasi.com sitesine girip Kayıt sayfasından formu doldurmak.
Turnuvanın Türkiye ayağında dağıtılacak ödüller,
● Hearthstone 1.’si – 12.000 TL
● Starcraft 2 1.’si – 12.000 TL
● Fifa 15 1.’si – 10.000 TL

Bigkazan Bülten Görseli

Turnuva kayıtları 26.08.2015-09.09.2015 tarihleri arasında
www.wsvgdunyasampiyonasi.com sitesi üzerinden yapılabilir.

G2A Hediye Kodu Nedir, Nasıl Kullanırım?
G2A, milyonlarca oyuncunun alışveriş yaptığı dünya çapında bir sitedir. Ayrıca, diğer platformlara nazaran fiyatları çok daha uygundur. Turnuvaya kayıt olduktan sonra elde ettiğiniz hediye kodları G2A’da açtığınız hesaba yükleyerek 2€’luk bir oyun satın alabilir ya da üzerine ekleme yaparak daha değerli bir oyunu almakta kullanabilirsiniz.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.