Bir Soda İçicinin Gözünden Hayat ! Bir Soda İçicinin Gözünden Hayat !
Goat Simulator ile keçi olmak nasıl bir eğlence yarattıysa, sıra sıra simülasyon oyunları türemeye başladı. Önce “ayı” simülasyonu çıkacağı haberi, ardından “kedi” derken yapımcılar... Bir Soda İçicinin Gözünden Hayat !

Goat Simulator ile keçi olmak nasıl bir eğlence yarattıysa, sıra sıra simülasyon oyunları türemeye başladı. Önce “ayı” simülasyonu çıkacağı haberi, ardından “kedi” derken yapımcılar sanırız “ne kadar saçma o kadar ilgi çeker” diyerek son bombayı patlattılar: “Soda içme simülasyonu”. Aslında keçi simülasyonu gibi bir internet geyiği sonra da iddialaşması sonucu çıkan oyun FPS (First Person Soda) türüne yeni bir soluk getiriyor.
Elinizde bir soda ile değişik mekânlarda gezerek biten sodanızı tamamladığınız “Soda Drinker Pro 5$’a profesyonel soda sevicilerin beğenisine sunuldu. Üreticinin sitesinde kişisel bilgilerini paylaşanlara ise lite demo sürümü PC veya Mac için ücretsiz olarak mail atılıyor. Oyun aynı zamanda Oculus Rift uyumlu.

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.