Black Desert Online’ın Kapalı Beta Başvuruları Başladı Black Desert Online’ın Kapalı Beta Başvuruları Başladı
Black Desert Online'ın kapalı beta için ön kayıt başvuruları 11-30 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Detaylar haberimizde. Black Desert Online’ın Kapalı Beta Başvuruları Başladı

Black Desert Online’ın kapalı beta için ön kayıt başvuruları 11 – 30 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşan Black Desert Online, resmi Pearl Abyss sunucularında tamamen Türkçe oynanabilecek. 6 Eylül’de satışa çıkan ve buradan edinilebilen Erken Erişim Paketleri de oyunculara birçok özel fırsat sunuyor.

Geçen ay düzenlenen GameX 2017’nin en büyük standında sevenleriyle buluşan Black Desert Online, kapalı beta sürecini 8 Kasım’da başlatıyor. 11 – 30 Ekim tarihleri arasında yapılacak ön kayıtlarla kapalı betaya başvuru yapanlar arasından seçilen oyuncular kapalı betaya katılabilecek. Ön Sipariş paketini satın alan oyuncular ise herhangi bir ön kayıt yaptırmadan katılım şansı yakalayacaklar.

Erken Erişim paketlerini alanlar, karakter özelleştirebilmeyi sağlayan CCM sürecine de ek ücret ödemeden katılabilecekler. Kapalı beta sürümüne yama olarak eklenebilen CCM paketi, 11 Ekim tarihinde indirmeye açılacak. Bu sürüm ile oluşturulan karakterler, oyuncuların bilgisayarına kayıt edilebilmesinin yanı sıra, beta ile tam sürüme dahil edilebilecekler. Ayrıca CCM için oyunu indirenlerin daha sonraki beta için oyunu tekrar indirmesine gerek kalmayacak, güncellemeleri yeterli olacak.

Koreli şirket PearlAbyss tarafından geliştirilen, yine kendisine ait olan grafik motoru olan Black Desert Engine’i kullanan Black Desert Online, gerçeğinden ayırt edilemeyen detaylı karakterler yaratma, oyun tarihinde hiç görülmemiş derinlikte ve detayda ticaret, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti.

Black Desert Online’ın en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine, oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı, yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlamasıdır. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar.

Oyuncuların koştukları mesafeler, taşıdıkları yük gibi aktiviteler hesaplanarak, karakterleri zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor.

Black Desert Online GameX Fuarında Türkiye’ye Merhaba Dedi