Black Desert Online’da Özel Fırsat: Oyuna Hemen Şimdi Başlayın! Black Desert Online’da Özel Fırsat: Oyuna Hemen Şimdi Başlayın!
Milyonlarca hayrana sahip MMORPG oyunu Black Desert Online için geri sayım başladı. Ayrıntılar haberimizde. Black Desert Online’da Özel Fırsat: Oyuna Hemen Şimdi Başlayın!

Milyonlarca hayrana sahip MMORPG oyunu Black Desert Online için geri sayım başladı. Yapımcı ve yayıncı şirket Pearl Abyss’in Türkiye ofisi de eğlenceli etkinliklerle renklendirdiği bekleyişi özel bir mesajla sonlandırıyor.

6 Aralık’ta yayına girecek oyunun kapalı beta dönemine özel düzenlenen kampanyalar ile oyun severler birçok hediyenin sahibi oldular. Bunların arasında 1 adet Monster Abra A7 dizüstü bilgisayar, 3 adet ekran kartı, onlarca erken erişim paketi gibi hediyelere sahip oldular. Yayımlanan mesajla oyun içinde düzenlenen etkinliklerden alınan keyif vurgulanırken, sonraki dönemde yüksek hizmet kalitesi ve profesyonel bir yaklaşımla bu birlikteliğin süreceği belirtildi.

Pearl Abyss Türkiye’nin resmi sayfasında satışa sunduğu paketler ile bugünden başlayarak oyuna dahil olunabiliyor. Kısa süre önce satışa sunulan Başlangıç Paketi ile oyuna 6 Aralık tarihinde saat 00:00’dan itibaren giriş yapılabiliyor. Öte yandan Sınırlı Paket ile 5 Aralık tarihinde saat 00:00’da, Özel Paket ile 3 Aralık tarihinde saat 00:00’da oyuna erişmek mümkün. Son olarak Efsanevi Paket ile de 29 Kasım saat 14:00’da Black Desert Online’a erkenden oynamaya başlayabilirsiniz.

Black Desert Online 6 Aralık’ta Açılıyor!