Black Desert Online’ın Yeni Kahramanı Archer Oyuna Eklendi! Black Desert Online’ın Yeni Kahramanı Archer Oyuna Eklendi!
Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucularının maceracıları ile buluşmasının üzerinden tam 1 yıl geçti! Ayrıntılar haberimizde. Black Desert Online’ın Yeni Kahramanı Archer Oyuna Eklendi!

Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucularının maceracıları ile buluşmasının üzerinden tam 1 yıl geçti! Black Desert Online bu bir yıl boyunca maceracılarının destekleriyle, onlara güzel bir oyun deneyimi yaşattı! Bu büyük ilgi ve sevgi sayesinde birçok zorluğun üstesinden geldiler ve daha da güçlenerek yollarına devam ediyorlar. Bu destek karşısında kayıtsız kalmayan Black Desert Online ekibi hem maceracılarına olan sevgisini göstermek hem de teşekkür etmek adına yeni etkinlikler hazırladı!

Boss savunma teçhizatı

8 Aralık’ta, yalnızca bir gün sürecek etkinlikte maceracılar, Boss Savunma Teçhizatı Kutusunu sadece 1 defa ücretsiz bir şekilde satın alabilecekler! Maceracılar bu kutudan rastgele olarak Sönük Ağaç Ruhu Zırhı, Giath’ın Miğferi, Red Nose Zırhı, Bheg’in Eldiveni ve Muskan’ın Ayakkabıları zırhlarından bir tanesini kazanacaklar.

Bildiğiniz üzere Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yıldönümü şerefine yeni kahraman Archer, evrene giriş yapıyor! Giriş yapmakla da kalmıyor, maceracıların ön kayıt yapmaları durumunda özel ödüller kazanma fırsatı da veriyor!

Archer

Kutsal ağaç Kamasylve’nin gölgesinde, varoluşun ötesindeki Sylvia soyundan gelen, Adùir’un koruyucusu Archer, Black Desert Online’a yeni bir soluk getiriyor. Çevik Archer, ana silah olarak Tatar Yayı ve alt-silah Raghon kullanarak düşmanlarına uzak mesafelerden ağır hasarlar verebiliyor. Bunlarla da kalmayarak, çeşitli sihir becerileri ve uzak mesafe saldırı özellikleri Archer’a tek seferde birden fazla rakibini alaşağı etme olanağı tanıyor.

Ön kayıt yapanlara hediyeler var

5-12 Aralık tarihleri arasında, bakımdan önce Archer sınıfı için erken kayıt yapan maceracılar, Karakter Slotu Genişletme Kuponları, Kamasylve Kutsamaları (7 Günlük) ve birçok ödülün sahibi olacaklar. Ayrıca bu dönem boyunca, maceracılar oyuna giriş yapıp Archer karakterini özelleştirerek Asula’nın Aksesuar Kutuları, +8 Envanter Genişletme Kuponları ve Valks Tavsiyesi (+20) gibi ücretsiz oyun içi eşyaları da kazanabilecekler.

Cliff’in hazırladığı özel silah!

Black Desert Online daha önce maceracılarına Cliff’in hazırladığı özel silahları kazanmaları için bir etkinlik düzenlemişti. Eğer bu etkinliğe katılamadıysanız üzülmeyin! Bu silahları elde etmek için maceracılara bir şans daha tanınıyor! Basit bir göreve katılarak;

  • Cliff Ana Silah (+15)
  • Cliff Alt-Silah (+15)
  • Cliff Uyanış Silahı (+15) silahlarını kazanabilirsiniz!

Tabii daha önce etkinliğe katılıp bu özel silahları kazanan maceracılar, bu etkinliğe tekrar katılamıyorlar.

Arsha Turnuvası

Geçtiğimiz hafta sonu başlayan Arsha Turnuvası, maceracıların kıyasıya mücadelelerine sahne oldu! Bu eşsiz mücadele önümüzdeki haftalarda da devam edecek. Black Desert Online evreninde en güçlülerin hayatta kalabildiği bu turnuvayı Twitch sayfasından canlı olarak izleyebilir ve resmi site üzerinden sonuçları takip edebilirsiniz!

-Basın bülteni.
Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Kutlamaya Hazırlanıyor!