Black Desert TR & MENA’nın İlk Resmi Toplantısı İstanbul’da Yapılacak! Black Desert TR & MENA’nın İlk Resmi Toplantısı İstanbul’da Yapılacak!
Black Desert ekibi, Voice of Adventurers etkinliği kapsamında 23 Mart Cumartesi günü Türkiye ve MENA’da bir ilki gerçekleştirecek. Black Desert TR & MENA’nın İlk Resmi Toplantısı İstanbul’da Yapılacak!

Black Desert ekibi, Voice of Adventurers etkinliği kapsamında 23 Mart Cumartesi günü Türkiye ve MENA’da bir ilki gerçekleştirecek. Online etkinliklerin yanı sıra, offline bir etkinlik de maceracılara sunulacak. Oyun içi etkinliklerine de devam eden Black Desert, maceracılara inci hediye ediyor.

Black Desert ekibi 23 Mart 2019’da gerçekleşecek olan “Voice of Adventurers – İstanbul” etkinliği ile birlikte, İstanbul’daki maceracılar için özel bir karşılama ve selamlama etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bu özel etkinlik için seçilen maceracılar, birbirleriyle ve takımla tanışma imkanı bulmalarının yanı sıra, özel etkinliklere katılma ve Black Desert dünyasıyla bir araya gelme fırsatına sahip olacak.

Oyuncular, oyunun en değerli parçası

Black Desert ekibi, maceracılar için oyun içi etkinliklerin yanı sıra, oyun dışı bir etkinlik düzenliyor.

Bu etkinlikte maceracılar, oyunun gelişimine katkıda bulunacak fikirlerle birlikte oyun hakkındaki geri bildirimlerini de Black Desert ekibiyle doğrudan paylaşabilecekler. Geri bildirimler için ayrılan soru-cevap bölümünde, Black Desert ekibi maceracıların sesini dinleyecek. Ayrıca bu buluşma, Black Desert TR&MENA için bir ilk olmakla beraber, oyunun evreninin geleceğine maceracılarla birlikte karar verilen bir etkinlik olacak!

Bu özel etkinlik için yerini kap

Maceracıların seslerini duyurmaları ve eğlenceleri etkinliğe katılmaları için başvuru yapmaları gerekiyor. Voice of Adventurers etkinliğinde yerini ayırmak isteyen maceracılar, 28 Şubat – 10 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen başvuru sürecini kaçırmamalı. Ekibin değerlendirmelerinden sonra başvurular arasından seçilen maceracılar, e-posta yoluyla etkinlik hakkında detaylı bilgiye sahip olacak.

Voice of Adventurers etkinliğinin başvuru süreci, nasıl kabul alacağınız ve daha birçok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Maceracılar incileri kapmaya devam ediyor

Mart ayı oyuna giriş ödülleri kapsamında, oyundaki ekonominin en önemli yapı taşlarından biri olan inciler, Türkiye ve MENA’daki maceracılara teşekkür hediyesi olarak sunuluyor. 3 Nisan 2019’a kadar devam edecek olan Mart ayı oyuna giriş ödülleri, ilk gün 1 inci, ikinci gün 2 inci, üçüncü gün 3 inci olarak katlanarak maceracıların envanterinde yerini almaya devam ediyor.

Black Desert Online’da Her Gün Yeni Bir Ödül!