Black Desert’ta Archer’ın Yetenekleri, Maceracıların Yetenekleriyle Birleşti! Black Desert’ta Archer’ın Yetenekleri, Maceracıların Yetenekleriyle Birleşti!
Archer’ın Black Desert evrenine katılmasından bu yana neredeyse 1 ay geçti. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Black Desert’ta Archer’ın Yetenekleri, Maceracıların Yetenekleriyle Birleşti!

Archer’ın Black Desert evrenine katılmasından bu yana neredeyse 1 ay geçti. Maceracılar Kara Ruh’un desteğiyle yeteneklerini geliştirip, Archer ile yeni maceralara atılmaya çoktan başladı. Yeni yılda birçok etkinlikle beraber oyun içinde sürprizler hazırlayan Black Desert, aynı zamanda Maceracılar’ın Archer ile yaşadıkları macerada 56. ve 57. seviyelere ulaştıkları zaman kazanacakları yeni yetenekleri tanıtıyor.

Archer ile 56 ve 57. seviyelere erişen maceracılar, Archer karakterlerinin yeni yeteneklerinin tadını çıkarıyor. Archer ile 56. seviyeye ulaşan maceracılar, onlara sunulan iki Archer yeteneğinden birini öğrenebiliyor. Patlayan Ok Yağmuru veya Püskürten Aegis bunlardan ikisi. Oyun tutkunları, Archer seviye 57’ye ulaştığında ise Ağaç Damarı Fırlatma veya Ağaç Damarı Parçalama Ulti yeteneklerinden birini öğrenebilme şansı yakalıyor.

Yeni yıl etkinlikleri

Black Desert, 10-23 Ocak tarihleri arasında devam edecek olan Lauren Ailesi Hediye Kutusu Etkinliği’nin yanı sıra daha birçok eğlence ve etkinlikle birlikte oyuncularını hediyeye boğuyor. Boy gösterdikleri mücadelelerden sonra maceracılar, ödül olarak günde maksimum 50 Lauren Ailesi parası kazanma şansı yakalıyor. Ayrıca maceracılar, 50 Lauren Ailesi parasını Kzarka’nın Mühürlü Silah Kutusu, Kırmızı Burun Zırhı, Valkys’in Tavsiyesi gibi eşyaları içeren Lauren Ailesi Hediye Kutuları ile değiştirebiliyor.

2019 yılının en büyük sürprizi

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yılın ilk etkinliği olarak 16 Ocak tarihinde, yeni “Gölge Arenası” PvP Battle Royale moduyla aksiyona heyecan katmaya hazırlanıyor. Gölge Arenası’na Kara Ruh olarak giriş yapan maceracılar kendilerine uygun karakteri arayıp bulmakla başlayacaklar işe. Sonrasında ise ihtiyaçları olan yetenekleri öğrenerek ve eşyaları toplayarak hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaklar. Şimdiden hem Maceracılar arasında hem de MMORPG oyuncuları arasında büyük merak uyandıran bu etkinlik ile ilgili detaylı bilgiler çok yakında!

Valhalla Online İçin Ödüllü Ön Kayıt Dönemi Başladı!