Capcom, Disney Afternoon Collection’ı Duyurdu Capcom, Disney Afternoon Collection’ı Duyurdu
Capcom, altı oyundan oluşacak Disney Afternoon Collection'ı duyurdu. Capcom, Disney Afternoon Collection’ı Duyurdu

Capcom, altı oyundan oluşacak Disney Afternoon Collection’ı duyurdu.

80’ler ve 90’lardan sevilen Disney karakterleri ile maceralara çıkacağımız bu altı klasik oyun, 1080p çözünürlüğe uyarlanmış. Yeni oyun modları bulunacak koleksiyonda yer alan oyunlar ise şöyle:

  • Chip ‘n Dale Rescue Rangers – Chip ve Dale karakterleriyle co-op olarak villain Fat Cat’in peşine düşeceğimiz oyunda kayıp bir yavru kedinin gizemini de çözmeye çalışacağız.
  • Chip ‘n Dale Rescue Rangers 2 – İlk oyunun sonunda yakalanan Fat Cat kaçmayı başarır ve bu kez daha şeytani planları vardır. Kahramanlarımız, ekibe katılan Monterey Jack, Gadget, ve Zipper’ın da yardımıyla Fat Cat’in dünyaya hakim olma planlarına engel olmaya çalışacak.
  • Darkwing Duck – Meşhur şapkalı şövalye ördeğimizle şehri suçlulardan temizlemeye çalışacağımız aksiyonu bol bir platform oyunu olarak koleksiyonda yerini alacak.
  • DuckTales – Bu ikonik platform oyununda kahramanımız Scrooge McDuck’ın (Varyemez Amca) ceplerini dünyanın zenginlikleriyle doldurmasına yardımcı oluyoruz.
  • DuckTales 2 – Bermuda Şeytan Üçgeni ve Niagara Şelalesi gibi meşhur mekanları da bölüm tasarımlarına katan bu devam oyunu daha büyük bölümler ve daha çok aksiyonla geliyor.
  • TaleSpin – Ayı Baloo’nun uçurduğu uçağımızla dünyayı keşfe çıktığımız bu shoot-em-up’ta tehlikeli ve egzotik bölümleri keşfe çıkıyoruz.

Disney Afternoon Collection’da bulunan oyunlarda isteyen oyuncuların retro havasına tam girebilmesi için çeşitli filtre seçenekleri de yer alacak. Ayrıca bütün oyunlarda Boss Rush ve Time Attack modları da bulunacak. 

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için dijital olarak piyasaya sürülecek koleksiyonun çıkış tarihi ise 18 Nisan.

Disney Collection TeknoSA İle Türkiye’de