Carrie Fisher’ın Ölümü The Last Jedi Filmini Etkilemeyecek Carrie Fisher’ın Ölümü The Last Jedi Filmini Etkilemeyecek
Geçtiğimiz Aralık ayında hayatını kaybeden Carrie Fisher'ın ardından The Last Jedi filminde herhangi bir değişiklik olmayacağı açıklandı. Carrie Fisher’ın Ölümü The Last Jedi Filmini Etkilemeyecek

Geçtiğimiz Aralık ayında hayatını kaybeden Carrie Fisher’ın ardından The Last Jedi filminde herhangi bir değişiklik olmayacağı açıklandı.

Serinin en önemli karakterlerinden olan Prenses Leia’yı canlandıran Carrie Fisher’ın ani ölümü, hayranları oldukça üzmüştü. Karaktere ne olacağı, serinin nasıl devam edeceği de önemli soru işaretleriydi. Disney CEO’su Bob Iger de bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına bir açıklamada bulundu.

University of Southern California’nın düzenlediği SCALE isimli bir konferansta konuşan Iger, Fisher’ın bütün sahnelerinin halihazırda çekilmiş olduğundan bahsetti. Filmin senaryosunda da herhangi bir değişikliğe gidilmeyeceğini belirten Iger, serinin Episode IX’da Prenses Leia karakteri ile ilgili neler yapacağını ise söylemedi.

Star Wars: The Last Jedi 15 Aralık’ta vizyona girecek. Belki de Fast & Furious serisinin Paul Walker’a veda edişine benzer bir şeyler hazırlanır, kim bilir…

PCmi Gazla! #3 Star Wars Temalı Bilgisayar İsteyenler Buraya!