Casper’ın Çift Arka Kameralı VIA F1 Modeli n11.com’da Satışta Casper’ın Çift Arka Kameralı VIA F1 Modeli n11.com’da Satışta
Casper’ın iki farklı arka kameraya sahip yeni amiral gemisi telefonu Casper VIA F1 n11.com’da satışa açıldı. Casper’ın Çift Arka Kameralı VIA F1 Modeli n11.com’da Satışta

Casper’ın iki farklı arka kameraya sahip yeni amiral gemisi telefonu Casper VIA F1 n11.com’da satışa açıldı. 5 ve 13 megapiksel olmak üzere iki farklı arka kameraya sahip olan VIA F1, ‘Bokeh’ kabiliyetinin yanı sıra 13 megapiksel ön kamerası ile üstün selfie deneyimi yaşatıyor.

E-ticaret platformu n11.com’un Elektronik kategorisi fiyat açısından ulaşılabilirliğin yanında Premium özelliklerle en iyi deneyimi yaşatan yeni nesil akıllı telefonlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Arka yüzünde bulunan iki kamerası, bokeh özelliği, 4GB RAM, 2.0 Ghz 8 çekirdek işlemcisi ve 64 GB depolama alanı ile kullanıcılarına her anlamda farklı deneyim yaşatan Casper VIA ailesinin Premium segmentinin yeni üyesi Casper VIA F1, 1.849 TL fiyatıyla n11.com’da satışa sunuluyor.

Dual arka kameranın yanı sıra, bokeh moduyla istenen objeye vurgu ve geri kalan alanı bulanıklaştırma özelliği ile profesyonel fotoğraf çekimine imkân tanıyan Casper VIA F1, siyah mat gövdesinin getirdiği stil sahibi tasarımıyla da dikkat çekiyor. 64 GB depolama kapasitesine sahip olan akıllı telefon, aynı zamanda micro SD bellek kartı yuvası ile 128 GB’a kadar hafıza desteği sunuyor. 5,5 inç boyutlu 2.5D yapıdaki 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip ekranı, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi, parmak izi tarayıcısı ve 3000 mAh kapasiteli bataryasıyla fiyat ve performans anlamında kullanıcılarını mutlu eden Casper VIA F1, 1.849 TL fiyatıyla n11.com’da satışa sunuluyor.

-Basın bülteni

Notebook Pil Ömrünü Nasıl Uzatabilirim?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.