Cicişler, Wolfteam’i Ele Geçiriyor! Cicişler, Wolfteam’i Ele Geçiriyor!
MMOFPS oyunu Wolfteam, 6. yılını ‘All Star’ projesi ile kutluyor. Misafirleri arasında Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Cicişler gibi isimler de var. Cicişler, Wolfteam’i Ele Geçiriyor!

MMOFPS oyunu Wolfteam, 6. yılını ‘All Star’ projesi ile kutluyor.

Proje kapsamında Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Esra-Ceyda kardeşler, Oya Aydoğan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk gibi sanat ve şov dünyasından ünlü isimleri ilk kez bir araya getiren Wolfteam, oyuncularına çeşitli sürprizler sunmaya hazırlanıyor.

Wolfteam, Türkiye’nin 8 ünlü ismini All Star projesi için ilk kez bir araya getirdi. Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Esra-Ceyda kardeşler, Oya Aydoğan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk önümüzdeki günlerde gerçekleştirecekleri Wolfteam karşılaşması öncesi kameralar karşısında birbirlerine meydan okudu.

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Wolfteam All Star’ın büyük karşılaşması; Atilla Taş, Esra-Ceyda Kardeşler ve Oya Aydoğan’ın yer aldığı, attığını vuran Kırmızı Takım ile Ahmet Çakar, Doğuş ve Safiye-Faik ikilisinin yer aldığı, pençelerine güvenen Mavi Takım’dan oluşacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.