Cicişlerle Akşam Yemeğine Katılma Fırsatı Cicişlerle Akşam Yemeğine Katılma Fırsatı
Kurtarma modundaki Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin karakterlerini en etkileyici biçimde kurtaran 5 oyuncu Cicişlerle akşam yemeğine katılma fırsatı yakalayacak Cicişlerle Akşam Yemeğine Katılma Fırsatı

Kurtarma Modu’ndaki Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin karakterlerini en etkileyici biçimde kurtaran 5 oyuncu Cicişlerle akşam yemeğine katılma fırsatı yakalayacak.

Türkiye’nin en sevilen MMOFPS oyunu Wolfteam, oyuncularını yeni eklenen Kurtarma Modu için düzenlediği yarışmasına katılmaya davet ediyor. Yarışma kapsamında Kurtarma Modu’nda en iyi kurtarışları yapan 5 oyuncu, düzenlenecek özel bir akşam yemeğinde Esra-Ceyda Ersoy ile bir araya gelecek.

Yarışmaya katılmak için oyuncuların 30 Kasım Pazartesi gününe kadar en iyi kurtarışlarının videosunu çekip, Youtube üzerinden paylaşmaları gerekiyor. Daha sonra www.joygame.com/wolfteam/kurtarma-modu-cicisler adresinde yayınlanan başvuru formuna gerekli bilgilerle birlikte video’nun adresi eklenerek başvuru süreci tamamlanıyor.

Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin karakterlerinin yer aldığı Kurtarma Modu’nda 5 üs bulunuyor ve oyunu kazanmak için 3 ila 4 dakikalık zaman aralığında ya tüm üslerin ele geçirilmesi ya da üs sayısında üstünlüğün elde tutulması gerekiyor. Kurtarma modunda en az 3, en fazla 5 raundluk bir oyun kurulabiliyor. Savaşılan üslerin yöneticisi, o üssü en son ele geçiren takım oluyor. Takımlar yöneticiliği elinden bırakmamak için daha fazla kişi ve daha fazla güçle savaşıp üslerini ellerinde tutmaları gerekiyor.

-Basın bülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.