Civilization VI İçin Yeni Video Yayımlandı Civilization VI İçin Yeni Video Yayımlandı
Civilization VI seriye getireceği yeni sistemler ile adından hayli bahsettirmiş. Durum böyle olunca açıklayıcı video yayımlanması kaçınılmaz oluyor. Civilization VI İçin Yeni Video Yayımlandı

Civilization serisi uzun yıllardan beri kendisine sıkı bir takipçi kitlesi oluşturmayı başarmış. Durum böyle olunca belirli zamanlarda seriye yeni bir oyunun eklenmesi kaçınılmaz oluyor. En son gelecek olan Civilization VI, getirmekte olduğu yeni oyun sistemleri ile şimdiden adından söz ettirmiş bile.

Daha önceki oyunları oynayanların bildiği üzere Civilization serisinde şehir yapıldığı zaman tüm eklentiler aynı kare yada altıgen içerisine yapılırdı. Ancak yeni gelecek olan oyunda artık şehir eklentileri etrafındaki altıgenlere yapılacak. Bakalım bu değişiklik oynanış tarzını ne kadar etkileyecek. Yeni sistem hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler için bir adet video yayımlanmış.

İyi seyirler.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.