Combat Arms: Line of Sight Kapalı Betaya Geçiş Yapıyor Combat Arms: Line of Sight Kapalı Betaya Geçiş Yapıyor
Nexon Europe çok oyunculu FPS’si Combat Arms: Line of Sight’ın kapılarını, ilk Kapalı Beta sürümü ile halka açacağını duyurdu. 31 Mart günü başlayıp 2... Combat Arms: Line of Sight Kapalı Betaya Geçiş Yapıyor

Nexon Europe çok oyunculu FPS’si Combat Arms: Line of Sight’ın kapılarını, ilk Kapalı Beta sürümü ile halka açacağını duyurdu.

31 Mart günü başlayıp 2 Nisan günü bitecek olan Kapalı Beta 48 saat sürecek. Oyuncular 19 Mart’tan 30 Mart’a kadar erişim için kayıt yaptırabiliyorlar. Erişim sınırlı olacağından, dinamizmi kaçırmak istemeyenlerin, Combat Arms: Line of Sight Kapalı Beta sitesindeki talimatları izlemeleri gerekiyor.

Kayıt olduğunuzda ekranda ya “Tebrikler, Kapalı Beta sürümüne erişiminiz garantidir” ya da “Bekleme listesindesiniz” mesajı göreceksiniz. 31 Mart günü başarılı olan tüm kayıt sahiplerine gönderilen e-postada Kapalı Beta istemcisinin linki yer alacak.

Nexon Europe Kapalı Beta’da dört harita, 19 adet tüm sınıflarda tamamen kişiselleştirilebilen silah, 6 PvP mod seçti; bunlara ek olarak 17 süper insan güçleri ve savaş duyuları yer alıyor.

Detaylar daha ilerideki bir tarihte duyurulacak. Kayıt yaptıran ilk 1000 oyuncu sınırlı yayının kahraman karakterini alacak. Kapalı Beta’ya kaydolan oyuncuların tümüne oyun içi unvanlar ve 2. beta için kilit açma puanları verilecek.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.