Combat Arms Silah Yarışına Katılın! Combat Arms Silah Yarışına Katılın!
Nexon ekibi devrim niteliğindeki FPS oyunu Combat Arms’ın Türkiye’deki en iyi oyuncularına meydan okuyacağı bir tura başlıyor. 27 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında... Combat Arms Silah Yarışına Katılın!

Nexon ekibi devrim niteliğindeki FPS oyunu Combat Arms’ın Türkiye’deki en iyi oyuncularına meydan okuyacağı bir tura başlıyor.

27 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında sürecek turda Combat Arms Türkiye Turu ekibi Türkiye’nin 3 şehrinde 50’den fazla internet kafeyi gezerek bir dizi Combat Arms mücadelesi düzenleyecek ve “Silah yarışına katılın!” çağrısı yaparak İstanbul, Konya ve Antalya’daki en iyi Combat Arms oyuncularını belirleyecek.

Tur boyunca 10’dan fazla internet kafe etkinliği düzenlenecek. Nexon Europe’tan Uzman askerler bir yandan beşe beş takımlı maçları yönetirken diğer yandan kendi takımlarını oluşturarak yerel oyunculara karşı mücadele verecekler. Combat Arms tutkunları etkinliklere dostları ya da klan üyeleriyle birlikte katılım gösterebilecek.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.