Cooler Master Yeni Oyuncu Fare Serisi MasterMouse Tanıtıldı Cooler Master Yeni Oyuncu Fare Serisi MasterMouse Tanıtıldı
Cooler Master, MasterMouse S faresinin tanıtımı yaptı. Karşınızda MasterMouse S ve MasterMouse Lite S. Detaylar haberimizde. Cooler Master Yeni Oyuncu Fare Serisi MasterMouse Tanıtıldı

Cooler Master, MasterMouse S faresinin tanıtımı yaptı. Akıllı RGB aydınlatması bulunan küçük ve zarif bir oyun faresi, 7200 DPI’ye kadar dört DPI seviyesi ve güvenli ve tatmin edici bir claw tutuşu sağlayan ergonomiye sahip.

MasterMouse S ve MasterMouse Lite S böylece daha önce çıkan büyük kardeşleri MasterMouse Pro L’nin yanına katılarak Cooler Master’s MasterMouse ailesini genişletiyorlar. family (MasterMouse Pro L, M ve L boyutlarında olan moduler yapıdaki fare)).

Bu üç farenin adlandırılması, ortada MasterMouse S, gelişmiş bir model için “Pro” ve daha uygun özellikleri belirten “Lite” olmak üzere Cooler Master’ın portföyündeki konumlarını yansıtıyor.

MasterMouse S’nin temel özellikleri şunlardır:

  • MasterMouse S, 400’den 7200 DPI’ye kadar dört özelleştirilebilir DPI seviyesi arasında geçiş yapmanızı sağlayan bir PixArt PMW3330 optik sensör kullanıyor. Tüm DPI değerleri enterpolasyon olmadan sağlanır ve fare ivme kullanmaz. Bu sayede MasterMouse S, gerçek 1-1 girdi izleme özelliğine sahip.
  • Farenin gövdesi altı butona sahiptir; bunlardan beşine ikincil bir işlev atanabilir ve daha sonra isteğe bağlı olan Cooler Master’ın “Storm TactiX” düğmesi aracılığıyla etkinleştirilebilir. Storm TactiX, genellikle dizüstü bilgisayarlarda bulunan “FN” düğmesi olarak görürsek kolayca anlaşılabilir. Bu işlevin adı, daha önce oyun ürünleri için kullanılan Cooler Master’ın “CM Storm” mirasından alınmıştır.
  • Yerleşik 32 bit ARM işlemci ve 512KB dahili bellek sayesinde, MasterMouse S makroları ve beş yapılandırmaya kadar tüm ayarları kaydedebilir ve her şey dahili bellekte saklanabilir. Farenizin nereye giderse gitsin ayarlarınız yanınızda gelir.
  • Fare tekerleğinin kenarı boyunca ve biri arka alt kenarda olmak üzere iki RGB aydınlatma bölgesi her ikisi de 16.7 milyon renkten oluşan tam bir spektrumda ve ayrıca her birine ayrı ayrı aydınlatma efektleri eklenebilir
  • Tüm aydınlatma ayarları, düğme fonksiyonları, makrolar, DPI seviyeleri ve çeşitli sensör ayarları fare ile birlikte verilen Cooler Master’ın Portalı aracılığıyla önceden programlanabilir.
  • MasterMouse S’nin yüzeyi kolayca aşınmayan ve parmak izlerine karşı dayanıklı, mat bir UV kaplaması ile kaplanmıştır. Ana düğmelerin her ikisinde de 20 milyon tıklamayı garantileyen Omron anahtarı bulunurken, kablo gerginliğini hafifletmek ve de uzun ömürlü oyun kullanımına dayanmak için ekstra sağlam yapılmıştır.

MasterMouse Lite S

  • MasterMouse S’in tasarımıyla çok benzer görünmesine rağmen daha basit özelliklere sahip. 86 gram ağırlığındaki MasterMouse Lite, iki bölgede beyaz LED aydınlatma ve üç ön ayarlı seviyede 2000 DPI’ye kadar çıktı sağlayan bir PixArt PAW3509 optik sensör ile birlikte geliyor.

Fiyat & Bulunabilirlik

MasterMouse S ve MasterMouse Lite’nin, Aralık ayı ortasında, sırasıyla 39,99 Euro (MasterMouse S) ve 19,99 Euro (MasterMouse Lite S) perakende satış fiyatları ile satışa sunulması bekleniyor.

Cooler Master’dan Oyunculara Özel OLED Ekranlı Fare: Sentinel IIICeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.