CORSAIR, CX-F RGB Serisi Güç Kaynaklarını Piyasaya Sürüyor CORSAIR, CX-F RGB Serisi Güç Kaynaklarını Piyasaya Sürüyor
(Haber Bülteni) Yüksek performanslı oyun ekipmanları ve bileşenleri markası CORSAIR, her biri ayrı adreslenebilir serisinin ilki RGB aydınlatmalı güç kaynaklarının duyurusunu yaptı. 80 PLUS... CORSAIR, CX-F RGB Serisi Güç Kaynaklarını Piyasaya Sürüyor

(Haber Bülteni)

Yüksek performanslı oyun ekipmanları ve bileşenleri markası CORSAIR, her biri ayrı adreslenebilir serisinin ilki RGB aydınlatmalı güç kaynaklarının duyurusunu yaptı.

80 PLUS Bronz-Sertifikalı verimliliği ile tam bir modüler kablolama sunan , CX-F RGB güç kaynakları 550W, 650 W ve 750 W modelleri ile birlikte geliyor. İsteğe bağlı olarak siyah veya beyaz kablo ve gövde seçenekleri mevcut.

CORSAIR iCUE yazılımı veya 5V ARGB anakart ile  sisteminizi ışıklandıran 8 özelleştirilebilir RGB Led ışıklı 120 mm RGB fan,  monte edilmiş basma düğmesi ve gelişmiş kişiselleştirme ayarları  kontrol edilebiliyor.

CX-F RGB Serisi, 105 dereceye kadar çalışabilen Japon elektrolitik kapasitör ile verimliliği %88’e kadar çıkrabiliyor. Seri, aynı zamanda uyumlu anakartlar ve işlemciler ile bağlandığında , özellikle sleep modundan çok hızlı çıkılması gerektiği zamanlarda, Microsoft Modern Standby uyku modu ile tam bir uyumluluk gösteriyor.

Her biri ayrı adreslenebilir 8 parlak RGB LEDli ışıklandırma , üzerindeki basit bir düğme ile kontrol edilebiliyor ve 9 ön ayarlı ışık modu ve 8 faklı renk arasında geçiş yapabilmenizi sağlıyor. Daha gelişmiş kontroller için , CX-F RGB güç kaynağını CORSAIR iCUE RGB Işık Kontrol Birimine  (iCUE Lighting Node PRO veya Commander PRO vb) bağlayarak iCUE yazılımının kişiselleştirme özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

CX-F RGB, ayrıca anakart destekli RGB ışıklandırma kontrolü için 5V ARGB adaptör ile birlikte geliyor. Seri 5 yıllık garantiye de sahip.