The Crew İncelemesi The Crew İncelemesi
Oyunun en büyük avantajı sizi Amerika’nın bir ucundan ötekine kadar götürmesi. Dolaşacağınız devasa bir alan var. Şehirlerde bilinen alanları modelleyerek size devasa bir harita... The Crew İncelemesi

Oyunun en büyük avantajı sizi Amerika’nın bir ucundan ötekine kadar götürmesi. Dolaşacağınız devasa bir alan var. Şehirlerde bilinen alanları modelleyerek size devasa bir harita sunmuşlar. İki şehir arasında uzun ve keyifli bir yolculuk yapabiliyorsunuz. Dolaştığınız alanlarda haritaya serpiştirilmiş görev noktaları var ve bunların üstüne geldiğinizde göreve başlayabiliyorsunuz. Fakat siz senaryo görevlerini yaparken bu noktaların üstüne geldiğinizde görevler size bildiriliyor ve bu sırada tüm ekranınız bloke oluyor. Oyun zaten bir çok bugla dolu olduğundan saniyelik hatalarınızı size büyük bedeller ödetebiliyor. Bu bildiriler de bazen bol bol küfür etmenize sebep olabiliyor. Bug demişken uçan arabalar, rakibinizi yakalamanız gereken görevlerde yakalayamasanız bile yakalamışsınız gibi gösteren hatalar, sonu gelmeyen ara sahneler yüzünden kaybedilen zamanlar derken oyun bir karmaşaya dönüşüyor.

Oyunun grafikleri gerçekten kötü. Kaplamalar piksel piksel göze çarpabiliyor, su sıçrama efektleri yok, fizik modelleri buglanabiliyor. Yapay zeka ise çok dengesiz. Özellikle polis görevlerinde korkunç bir dengesizlik var. Onlar ışık hızında giderken siz resmen üç tekerlerkli bisikletle kaçmaya çalışıyorsunuz. Bunlara rağmen müzikler çok çok iyi ve hatta satın alıp dinleyebileceğiniz kalitede.

Özetle, The Crew ortalamanın biraz üzerinde, yarış oyunu yokluğunda iş yapabilecek bir oyun. Daha fazlasını beklemeyin.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.