The Crew’i Bekleyenlere Kötü Haber The Crew’i Bekleyenlere Kötü Haber
Yakın zamanda çıkışı beklenen ve yarış severlerin dilinden düşürmediği The Crew, ertelendi. Ubisoft’un son meyvelerinden biri olan The Crew, yeni nesil konsolların dışında PC... The Crew’i Bekleyenlere Kötü Haber

Yakın zamanda çıkışı beklenen ve yarış severlerin dilinden düşürmediği The Crew, ertelendi.

Ubisoft’un son meyvelerinden biri olan The Crew, yeni nesil konsolların dışında PC ve Xbox 360 platformlarında da çıkış yapacak. Yayımlanan bilgilere göre oyunun çıkışı 2 Aralık tarihine ertelenmiş durumda. Oyun içerisindeki birkaç detayı düzelteceklerini açıklayan firma, The Crew’i en iyi haliyle piyasaya çıkartmak istediklerini belirtti.

The Crew’in betasında yaşanan ufak tefek sorunların oyunun tam versiyonunda yaşanmaması adına önlem aldıklarını belirten Ubisoft, ayrıca multiplayer tarafında da birtakım değişiklikleri yapabileceklerini de ekledi.

Şimdilik takvimlerimizi 2 Aralık tarihine ayarlamaktan başka çaremiz yok.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.