David Tennant ve Matt Smith, Capaldi’ye Kızgın David Tennant ve Matt Smith, Capaldi’ye Kızgın
David Tennant ve Matt Smith, River Song karakterinin Peter Capaldi ile birlikte dönüşünden hiç hoşnut değiller. David Tennant ve Matt Smith, Capaldi’ye Kızgın

Eğer Doctor Who‘nun güncel bölümlerindeyseniz, bu haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Aksi durumda spoiler uyarımızı şimdiden yapıyoruz.

Fragtist Doctor Who river song spoilers

RadioTimes’ya yayımlanan bir habere göre David Tennant ve Matt Smith, River Song karakterinin Peter Capaldi ile birlikte dönüşünden hiç hoşnut değiller. Hem David Tennant hem de Matt Smith, River Song’u sahiplenmiş ve onlar için karakterin çok özel olduğunu savunuyorlar. Alex Kingston’ın bu yılki Doctor Who Noel Özel bölümünde Peter Capaldi ile oynayacağını öğrenen ikili, durumdan hoşnut olmadıklarını açıkça dile getirdiler.

Doctor Who gif tumblr_mwsfvhyXwt1si3tc1o1_500

Takipçileri bilirler, 10. ve 11. Doktor’un eşi rolüne hayat veren Alex Kingston, performansı yüksek oyunculardan biridir. Geçtiğimiz yıl gerçekleşen Comic-Con’da Matt Smith “Alex konusunda gerçekten sahipleniciyim” demişti. Hatta Smith, Moffat’a “Alex olmaz! Kim olursa olsun fark etmez ancak Alex’i Peter’a asla verme! Ben Alex’in, 11. Doktor’un hayatının bir parçası olmasından gurur duyuyorum, o benim karım!” ifadesini kullanmıştı.

Durumu öğrenen Alex de haklı olarak gülmüş ve ardından şunları söylemiş “Evlendiğim gün, ona bu durumu söyleyemedim. Hatta kimseye söylemedim. Fakat bir şekilde öğrendi, bana ne söylediğini anlatamıyorum ancak çok kızgındı. Ona Peter Capaldi ve kendisinin aynı adam olduğunu hatırlatmak zorunda kaldım ve tabii ki David’e de” şeklinde konuştu. Tıpkı Smith gibi kırgın olan Tennant, Moffat’ı çok üzmüş. Bunun üzerine Moffat “Tüm Doktor’ların huysuz olmasından aslında oldukça memnunum. Açıkçası bence David de bu duruma biraz kızgın. Çünkü; Russell T Davies ve David Tennant, Hollywood Bowl’da Alex Kingston ile karşılaştı ve David “Doctor Who’ya geri döneceğini duydum, bu doğru mu?” diye sordu. Alex, “Evet, dönüyorum.” dediği zaman David “Neler oluyor?” diyerek şaşkınlığı belirtti. Alex ise “Spoilers!” dedi. Cidden böyle söyledi! Gerçek hayatta!”

tumblr_mw0q5b3uWn1qg3g39o4_250

Moffat, David Tennant, Matt Smith ve Alex Kingston arasındaki konuşmaların yanında Peter Capaldi ise soğukkanlılığını korumuş. Matt Smith’in tepkisini öğrenen Capaldi sadece “Gerçekten mi? Çok sevimli.” ifadesinin ardından “Ancak bu sefer işler çok farklı. Benim Doktor’um Alex’in geldiği zamankilerden farklı. Bu sefer farklı bir enerji var.” şeklinde konuştu.

Fragtist 12th_doctor__peter_capaldi__by_doctorwhoquotes-d6xnwuhCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.