Dead or Alive 5: Last Round’un Yeni Güzeli Görüldü Dead or Alive 5: Last Round’un Yeni Güzeli Görüldü
Geçtiğimiz hafta yeni karakterini tanıtacağı konusunda bir görsel yayımlayan Dead or Alive 5: Last Round, son videosunu paylaştı ve yeni güzelini tanıttı. Birbirinden güzel... Dead or Alive 5: Last Round’un Yeni Güzeli Görüldü

Geçtiğimiz hafta yeni karakterini tanıtacağı konusunda bir görsel yayımlayan Dead or Alive 5: Last Round, son videosunu paylaştı ve yeni güzelini tanıttı.

Fragtist Dead or Alive 5 Last Round

Birbirinden güzel karakterlerin ön plana çıktığı dövüş oyunu Dead or Alive 5: Last Round, Kuzey Amerika’da 17 Şubat tarihinde, Avrupa’da ise 20 Şubat tarihinde piyasaya çıkacak. Oyun, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında çıkış yapacak. Ayrıca Dead or Alive 5: Last Round’u Steam üzerinden satın alabileceğiz.

Dead or Alive 5: Last Round’un son güzelinin ismi Honoka. Honoka, rakibinin hareketlerine göre dövüşüyor ve diğer dövüşçüler gibi değil, farklı bir tarzı var.

İşte yeni güzelimizin tanıtım videosu ve son görselleri. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.