Destiny 2 PC İçin Gelebilir Destiny 2 PC İçin Gelebilir
Destiny konsol'da oldukça sevilmiş ancak PC oyuncularını da oldukça üzmüştü. Fakat Destiny 2 için durumlar daha farklı olacak gibi. Destiny 2 PC İçin Gelebilir

Bungie’nin sevilen online fps oyunu Destiny PC için yapılmadı, keşke yapılmış olsaydı ve PC oyuncuları da Destiny’nin tadına varabilselerdi. Ancak PC Gamer’ın yaptığı bir habere göre Activision’da çalışan bir arkadaşı olan bir kişi NeoGAF sitesine bir gönderi yazıyor. Bu gönderide firmanın Destiny 2 üzerine ve PC versiyonu üzerine çalıştıkların belirtiyor.

Yine PC Gamer tarafından bahsedilen diğer bir konu ise Destiny 2 ve PC konusunda Kotaku tarafında da bir takım haberler döndüğü yönünde, hatta bu haberlerin kendilerine farklı ve özel kaynaklardan geldiği yönündeymiş. Ancak bu haberler de kesinlikle Destiny 2’nin PC tarafında yer alacağını garantilemiyor.

Açıkçası bize çok uzak bir atış yapılmış gibi göründü ancak tutar mı tutar. Tutarsa da çok seviniriz.

HITMAN – Episode 5: Colorado Bekleyenleriyle BuluştuSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.