Deus Ex: Mankind Divided DirectX 12 Yaması Detayları Deus Ex: Mankind Divided DirectX 12 Yaması Detayları
Eidos-Montreal ve Square Enix resmi Deus Ex: Mankind Divided DirectX 12 yamalarını duyurdu. Detaylar haberimizde. Deus Ex: Mankind Divided DirectX 12 Yaması Detayları

Eidos-Montreal ve Square Enix resmi Deus Ex: Mankind Divided DirectX 12 yamalarını duyurdu. Bu yeni yama Radeon grafiklerinde DirectX 12 multi-GPU ve resim kare hız denetimi desteği ile oyun performansını muazzam derecede arttırıyor. Blogda konu ile ilgili daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yamanın getirdiği gelişmiş DirectX 12 özellikleri ve diğer ileri seviye teknolojiler şöyle:

Eşzamansız gölgelendiriciler

·       AMD’nin GCN ve Polaris mimarilerinde bulunan eş zamansız işlem motorları görevlerin bitmesini beklemeden komut işleyebiliyor.

·       Grafik işleme performansını arttırıp, gecikmeyi azaltarak tutarlı resim kare hızları  sağlar. Bu sayede GPU verimi muazzam bir şekilde gelişir.

Zenginleştirilmiş multi-GPU deneyimi

·       AMD’nin GCN ve Polaris mimarileri multi-GPU ile DirectX 12’de daha fazla performans ve ölçeklenebilirlik sağlıyor.

·       8GB Radeon RX 480 multi GPU kullanan oyuncular Radeon Crimson Software 16.10.2 ile Deus Ex: Mankind Divided oyununda %100’e yakın performans artışı kaydediyorlar 

·       4GB Radeon RX 470 grafik kartı da multi GPU konfigürasyonda tek bir RX 470’e kıyasla %100’e kadar performans artışı sunuyor. 

DirectX 12 Resim Kare Hız Denetimi

·      AMD multi GPU DirectX 12 Resim Kare Hız Denetimi resim karelerini eşit şekilde dağıtarak devamlı akıcılık sağlar. Bu sayede her oyun akıcılık ve inanılmaz bir deneyim sunar.

Radeon Grafikleri’nin Deux Ex DX 12 performansı hakkında daha detaylı bilgi sunan rehberimizi ekte bulabilir ve Radeon Software 16.10.2 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Playstore’dan Büyük Yıl Sonu Kampanyası İndirimleriCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.