Devil May Cry 5 Special Edition Yeni Nesil Konsollarda Devil May Cry 5 Special Edition Yeni Nesil Konsollarda
(Haber Bülteni) Devil May Cry 5 Special Edition’ın dijital sürümü bugün Xbox X ve S Serileri için ve 12 Kasım 2020’de ise PlayStation 5... Devil May Cry 5 Special Edition Yeni Nesil Konsollarda

(Haber Bülteni)

Devil May Cry 5 Special Edition’ın dijital sürümü bugün Xbox X ve S Serileri için ve 12 Kasım 2020’de ise PlayStation 5 için geliyor. Tüm konsollar için fiziksel sürümler 1 Aralık 2020’den itibaren sunulacak.

Devil May Cry 5 Special Edition’da oyuncular, 120 fps’ye kadar artırılmış kare hızlarını etkinleştirebilecek ve destekleyen konsollarda 4K kalitesini deneyimleyebilecek. Geliştirilmiş 3D ses ve Işın İzleme teknolojisi ile canlı aydınlatma ortamında düşman hareketleri hassasiyetle takip edilebilecek. Işın izleme Xbox X Serisinde indirilebilir bir oyun güncellemesi olarak sunulacak ancak Xbox S Serisinde desteklenmeyecek.

Devil May Cry 5 Special Edition, Devil May Cry 5’in tüm Deluxe Edition ve EX Color Pack içeriğine sahip.

Son olarak, Devil May Cry 5 Special Edition, Sons of Sparda destanının en son bölümüyle oyuncuların Vergil Modunda tüm Devil May Cry 5 görevlerini gerçekleştirmelerine ve kötü şöhretli Dark Slayer olarak Bloody Palace zorlu modunu alt etmelerine olanak tanıyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.