Doctor Who Christmas Special: The Husbands of River Song Fragmanları Doctor Who Christmas Special: The Husbands of River Song Fragmanları
Doctor Who severlerin bir süredir beklediği Alex Kingston’ın da dahil olacağı bu yılki Doctor Who Noel Özel bölümü için son fragmanlar yayımlandı. Doctor Who Christmas Special: The Husbands of River Song Fragmanları

David Tennant ve Matt Smith, Capaldi’ye Kızgın

Doctor Who severlerin bir süredir beklediği Alex Kingston’ın da dahil olacağı bu yılki Noel Özel bölümü için son fragmanlar yayımlandı.

River Song’un dönüşüyle birlikte, ortalığın iyice karışacağı Noel Özel bölümünde, 12. Doktor’un her zaman olduğu gibi başını belaya soktuğunu görüyoruz. Ayrıca River’ın hayatında bazı değişiklikler olmuş. Görünen o ki 12. Doctor ile River arasında ilginç bazı gelişmeler yaşanacak ve muhtemelen serinin en tatlı bölümlerinden biri olacak.

İşte Doctor Who Christmas Special: The Husbands of River Song için yayımlanan son iki fragman. İyi seyirler.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.