AMD Wraith Prism Soğutucunuzu Razer Chroma ile Aydınlatın! AMD Wraith Prism Soğutucunuzu Razer Chroma ile Aydınlatın!
AMD Wraith Prism soğutucusunun piyasaya sürüldüğünde Razer Chroma için tam desteğe sahip olacağı duyuruldu. AMD Wraith Prism Soğutucunuzu Razer Chroma ile Aydınlatın!

Razer ve AMD yeni 3. nesil AMD Ryzen 7 ve 9 masaüstü işlemcilerle birlikte verilen RGB LED aydınlatmalı AMD Wraith Prism soğutucusunun piyasaya sürüldüğünde Razer Chroma için tam desteğe sahip olacağını duyurdu.

Razer’in Chroma Connect girişiminin avantajlarından faydalanan Wraith Prism, tamamen kişiselleştirilebilir, senkronize, çevresel ve sistem aydınlatması sunan Razer Synapse 3 ile tamamen uyumlu olacak.

Razer’ın Chroma Connect programı sayesinde kullanıcılar, Wraith Prism fanındaki aydınlatmayı Chroma uyumlu kurulumlarla senkronize edebilecekler. Cihazları arasında 16.8 milyona kadar renk seçeneği belirleyebilirler veya klavyeden PC kasasına kadar bir renk dalgası yayması yapabilir veya önceden ayarlanmış diğer RGB ışık efektlerini etkinleştirebilirler.

Razer’in Chroma Connect programı, Razer ve çoklu donanım üreticileri arasında sürmekte olan bir girişim. Bu girişimle senkronize RGB aydınlatması geniş bir yelpazedeki bileşenlere çevre birimlerine ve ortam odası aydınlatmasına getiriliyor. Chroma Connect desteği olan diğer markalar arasında MSI, ASRock, Thermaltake ve Lian Li bulunur. Katılımcı üreticilerin tam bir listesi burada bulunabilir.

Wraith Prism, tüm kutulu 3. nesil AMD Ryzen 7 ve Ryzen 9 masaüstü işlemcilerine dahil edilecek.

AMD Next Horizon Gaming Etkinliğiyle E3’e Damgasını Vurdu