MSI’dan VR İçin Sırt Çantası VR One MSI’dan VR İçin Sırt Çantası VR One
VR başlıca oyun sektörünün geleceğinde tartışmasız bir şekilde önemli bir yer kaplamakta. MSI VR One ile farklı bir bakış açısı sunuyor. MSI’dan VR İçin Sırt Çantası VR One

VR başlıca oyun sektörünün geleceğinde tartışmasız bir şekilde önemli bir yer kaplamakta. Durum böyle olunca her gün firmalar bu sistemin geliştirilmesi için yeni teknolojiler yada donanımlar geliştiriyorlar. MSI ise VR One ile tüm VR donanımını tek bir sırt çantasına yerleştirerek önemli bir adım atmış gibi duruyor. Mevcut sistemlerde sanal gerçeklik gözlüklerine bağlı kablolar oldukça yer tutmakta ve ayak altında durarak takılma riskini de beraberinde getirmekte.

fragtist-vr-one-1

 

VR One dünyanın ilk sanal gerçeklik sırt çantası. Bu yılki TGS’de (Tokyo Game Show) tanıtılan sırt çantası sadece 3.6 kg ağırlığında. Teknik özellikleri henüz açıklanmasada hız aşırtımı yapılmış bir işlemci ve GTX 10 serisi ekran kartına sahip olduğu biliniyor. Pil ömrü ise 1.5 saat olarak açıklanmış.

Çift 9cm fan ve dokuz ısı nakil borusuna sahip sistem 41 dBA gürültü seviyesinde neredeyse sessiz bir şekilde çalışıyor. VR One HTC Vive için optimize edilmiş bir şekilde satışa sunulacak. 1 HDMI, 1 mini DisplayPort, 1 Thunderbolt 3 Type-C ve 4 USB 3.0 çıkışına sahip olacak sırt çantasının ne zaman satışa sunulacağı ise şu an için belli değil.

Xbox One S Battlefield 1 Paketleri AçıklandıBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.